Erçelik Soğutma Sanayi

Erçelik Soğutma Sanayi

Endüstriyel Mutfak ve Yemek Tezgahları Fast Food Ürünleri, Pasta Reyonları, Soğuk Hava Depoları ve Soğutma Üniteleri, Şarküteri ve Vitrin Reyonları, Seyyar Morg, Su Sebilleri, Sütlükler, Uğur Derin Dondurucu Bayi, Olivetti-Sharp Yazar Kasaları, Cas-Baster Terazi ve Basküller, Hıcon Su Sebili ve Klima

Adresler
Adresler 1
Bosna Cad. Başyapı İş Mrk. No: 30 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Rank
600
Üyelik durumu
Üye

Erçelik Soğutma

1972 yılında Sakarya'da üretime başlayan firmamız bugün teknolojinin günümüze getirdiği kolaylıklardan da faydalanarak soğutucu cihazlar ve endüstriyel mutfakta sunduğu geniş ve zengin ürün çeşitlerini yılların birikimi olan tecrübemizle sizlere sunmaktadır.

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar geçen zaman içerisinde konusunda deneyimli uzman kadrosuyla geleceğin ürünlerini sizler için tasarlayarak en iyiyi üretme anlayışı içerisinde beklentilerinizin tam karşılığını zamanında müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

Firmamız geçen zaman içerisinde Türkiye'nin ve dünyanın sayılı markalarının bayiliğini bünyesine katarak hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemiştir.

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini temel ilke sayan firmamız sizleri de müşterileri arasında görmekten onur duyacaktır.

Bayiliklerimiz

» Uğur Derin Dondurucu
» Alveo Endüstriyel Mutfak
» Empero Endüstriyel Mutfak
» Olivetti Yazar Kasa
» Hugin Yazar Kasa
» Cas Elektronik Terazi ve Baskül