Eray Makina

Eray Makina
Döküm
Adresler
Adres 1
Tepe Sanayi Sitesi Bölge Trafik Yanı No: 2 Dörtyol Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Üyelik durumu
Özel üye

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş., 1986 yılından bugüne teknolojik gelişmeleri takip ederek makine parkını geliştirmiş ve ürün portföyünü zenginleştirmiştir. Ürün portföyü dahilinde dünyanın tanınmış otomotiv markalarının alternatör ve marş motoru kapaklarının üretimini sağlamış, makine ve ekipmanlarına paralel olarak sürekli gelişme ilkesi ile kaliteli üretim felsefesini yatırım imkanlarıyla birleştirmiştir.

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş., ayda 80 ton alüminyum ve zamak enjeksiyon döküm yapabilme kapasitesine sahip makineleri, talaşlı ve talaşsız işleme tezgahları ile 25 yıldır otomotiv sanayine hizmet vermektedir.

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş.’nin hedefi; günümüz rekabet koşulları içinde, istenen kalitedeki ürünü zamanında ve doğru teslim ederek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Makine parkında; 150, 200, 300, 400 ve 550 tonluk Metal Enjeksiyon Pres Makinaları, Zımpara Makinaları, Kumlama Makinaları, CNC Tornalar, CNC İşleme Merkezi, Üniversal Tornalar, Frezeler, Silindirik Taşlama, Yüzey Taşlama, Matkaplar, Diş Çekme Tezgâhları, Eksantrik ve Hidrolik Pres Makineleri bulunmaktadır. Dökümü yapılan parçaların tesviye, yüzey temizleme ve talaşlı imalat işlemleri yapılmak suretiyle müşteriye bitmiş ürün teslimatı gerçekleştirilmektedir.

ERAY MAKİNA TİC. ve SAN. A.Ş.’de kalite bilinci tüm çalışanlar tarafından benimsenmiştir ve kalite kontrol için gerekli tüm teçhizat kalite kontrol laboratuarı bünyesinde kullanılmaktadır. Hammaddenin girişinde ve üretim aşamalarında gerçekleştirilen spektral ve fiziksel analizler ile üründe sağlanması gereken standartların takibi yapılmakta; bunun yanında imalatın tüm aşamalarında operasyon ve proses kontroller, 3D koordinat ölçümleri, sevkiyattan önce son kontroller gerçekleştirilmekte ve ürün müşteriye kontrol raporu ile birlikte sevk edilmektedir.