Emma Mutfak

Emma Mutfak

Mutfak, PVC Kenar Bantları, Aksesuarlar, Tezgahlar, Ara Fayans

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Güney Mobilyacılar Sanayi Sitesi 1290 Sk. No: 36 Erenler / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Web siteleri
Rank
750

Son yıllarda hızla gelişen teknoloji ve buna paralel olarak değişen ihtiyaçlar doğrultusunda, mutfaklarda değişimden nasibini alıyor. Zira ‘’yemek yapılan yer’’ olmanın çok ötesinde, şimdilerde adeta kaliteli yaşam alanlarına dönüşen mutfaklarda yakın dönemde oluşan değişim gerekliliği, özellikle ‘’ekonomik çözümler’’ arayan hanımlarda, dolapları boyamak, sadece kapakları yenilemek ya da folyo vb. ürünlerle kaplamalar yapmak gibi son derece AMATÖRCE yöntemlere olan ilgiyi oldukça arttırmıştır. İşte bu durumu PROFESYONEL bir bakış açısı ile ele alan firmamız, EKONOMİK MALİYETLİ MUTFAK ALTERNATİFLERİ konusunda, sektörde yıllardır edindiği bilgi, birikim ve tecrübeler ışığında hazırladığı 19 farklı kreasyonu, zengin opsiyon seçenekleri ile harmanlayarak EMMA markası altında istifadenize sunmuştur.

 

MALZEME;

Tüm ürünlerimizin gövde ve kapaklarında 1.KALİTE E1 (Anti kanserojen) sertifikalı ve sektör genelinde yaygın olarak kullanılan 16mm’lik hammaddelerin aksine tam %12,5 daha fazla kalınlığa sahip 18mm SUNTALAM kullanarak fiyatlarda olduğu kadar, kalite noktasındaki iddiamızı ve farkımızı da ortaya koyuyoruz.

 

PVC KENAR BANTLARI;

Optimum dayanıklılık ve maksimum estetik görüntü elde etmek amacı ile 200 derece sıcaklıkta yapıştırdığımız PVC kenar bantlarımız UV BASKI ve UV LAK sistemi ile üretilmiş olup, çözücü ve kurşun gibi zararlı kimyasalları içermeyen 1. Kalite ürünlerdir. Ayrıca tüm kapak kenar bantlarında 0,80mm (çift kalınlık) ürün kullanarak FİYAT/PERFORMANS eşiğini mümkün olabilecek en üst seviyede tuttuğumuzu da hatırlatmak isteriz.

 

AKSESUARLAR;

Tüm mutfak çekmecelerimizde minnes teleskopik ray sistemi kullanıyoruz ve menteşelerde tercihimiz üstün kalite ve sağlamlığı ile 80’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren SAMET STAR menteşedir. (Dilerseniz frenli opsiyonları ile..)

 

TEZGAHLAR;

Tamamen kreasyonlarımıza özel olarak, yılların birikimi ile tasarlanmış olan ve sadece firmamıza özel olarak üretilen EMMA WHİTE, EMMA GREY ve EMMA BLACK tezgahlarımız, haricen kullandığımız BÜYÜK KARE EVİYE detayı ile, popüler ve pahalı firmaların görsellerini, oldukça düşük maliyetler ile mutfaklarımızda sergiliyor.

 

ARA FAYANS;

Beyaz tuğla desenli tezgah arası fayanslar ile mutfak dekorasyonlarımıza zenginlik ve derinlik katarken, stilist bir yaklaşım ile şıklığın ve zarafetin imzasını atıyoruz.

 OPSİYONLAR

 FRENLİ KAPAK VE ÇEKMECELER

 TAÇ & IŞIK BANDI

 SOFT MEMBRAN KAPAKLAR

İnstagram

https://www.instagram.com/emmamutfak/?hl=tr

Sınıflandırmalar