Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Doğan Güneş Orman Ürünleri

Doğan Güneş Orman Ürünleri
Çam, Köknar, Meşe, Kestanelik, Doğramalık, İnşaatlık, Lambri, Döşemelik, Karosörlük, Pervaz ve Süpürgelik İmalat Toptan ve Perakente Satış
Adresler
Adres 1
Arifbey Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 89 Sapanca Yolu Üzeri Arifiye Sakarya Türkiye
Üyelik durumu
Özel üye

Hakkımızda

Doğan Güneş Orman Ürünleri olarak bir asırlık tecrübemiz ile Sapanca sahil yolu üzerinde faaliyet göstermekteyiz. Son teknoloji makineler ile inşaatlık kereste, doğramalık, lambri, özel lambri, döşemelik, süpürgelik, geniş süpürgelik, köşelik, küpeşte, kapı pervazı, cam çıtası, karasörlük,
tomruk tipi cephe kaplama, siding tipi cephe kaplama, İstanbul yalı tipi cephe kaplama, kütük ev modeli, OSB, Plywood, strafor, izocam, shingle, membran, ondulin ve fason mamul işleme olanaklarıyla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.

Özellikle kalite standartları konusunda prensiplerini müşteri lehine sürekli kılma konusundaki hassasiyetiyle Doğan Güneş Orman Ürünleri sektöründe müşteri odaklı yaşamı benimseyip uygulayan firmadır.

Firmamıza tomruk alınırken hangi yörenin olduğuna dikkat edilir bu unsur ise kaliteyi önemli ölçüde etkiler. Doğan Güneş Orman ürünleri özellikle yerli sarı çam, İthal Sibirya çamı, İthal Ukrayna çamı, köknar ve ladin çeşitleri bulundurmaktayız.

Ürün çeşitlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Doğan Güneş Orman Ürünleri ülkemizin her yerine kaliteli hızlı ve güvenilir hizmet sunma konusunda kendisiyle yarışmaktadır.

Ürünlerimiz

* Panel Lambiri
* Doğramalık Kereste
* İnşaatlık Kereste
* Lambiri
* Döşemelik
* Süpürgelik
* Köşelik
* Küpeşte
* Karasörlük
* Cephe Kaplama
* Kütük Ev Malzemesi
* Kapı Pervazı
* Cam Çıtası
* Alın Tahtası
* Plywood
* OSB
* İzocam
* Strafor
* Onduline
* Shingle
* Membran

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!