Diş Hekimi Serpil Akyol Uzun

Diş Hekimi Serpil Akyol Uzun

Ağız ve Diş Sağlığı, Dolgu, Kanal Tedavisi, İmplant, Diş Çekimi, Çocuk Diş Hekimliği, Diş Beyazlatma, Şeffaf Plaklarla Ortodontik Tedavi, Periapikal, Röntgen, PRF Uygulamaları

Adresler
Adresler 1
(Çok Yakında Burada!) İstiklal Mah. Çark Cad. No: 245 Çavdar Plaza Daire:14 Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Rank
1500
Üyelik durumu
Özel üye

 

Diş Hekimi Serpil Akyol Uzun

Hakkımda

Diş Hekimi Serpil Akyol Uzun 21.11.1985 tarihinde Kastamonu İnebolu’da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2003 yılında 19 Mayıs Üniversitesi diş hekimliği fakültesini kazandı. Fakülteyi 2009’da bitirdi. Mezuniyetten sonra İstanbul'da çeşitli kliniklerde gündüz hekimliği ve nöbet hekimliği yaptı.
 
2009 yılında  polis memuru Coşkun uzun ile evlendikten sonra Erzurum'a gitti ve burada estetik ağız ve diş sağlığı polikliniğinde yaklaşık 3 yıl sorumlu hekim olarak görev yaptı. 2010 yılında ICOI üyesi Meffert Implant Enstitüsü’nde  temel implant eğitimi aldı. 2013 yılında dentsemin düzenlediği uygulamalı laminate eğitimine katıldı.
 
2013 yılında şeffaf plaklarla ortodonti tedavi kursuna katıldı. Halen daha mesleğinde ilgilendiği alanlarda çeşitli eğitimlere ve kongrelere katılmaktadır. 2013 yılından beri Sakarya'da kendi muayenehanesinde hizmet veren diş hekimi Serpil Akyol Uzun Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru Coşkun Uzun ile evli ve bir çocuk annesidir.

Hizmetlerimiz

- Dolgu Tedavisi    
- Diş Çekimi
- PRF – PRP Uygulamaları
- Ortodontik Tedaviler
- Laminate Uygulamaları
- Full Porselen Kaplama
- Kanal Tedavisi
- Protez Uygulamaları
- İmplant
- Çocuk Diş Hekimliği
- Genel Diş Hekimliği Hizmetleri
- Beyazlatma
   

 

Etiketler