Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Diş Hekimi Aksel Balkancı

Diş Hekimi Aksel Balkancı
Estetik Diş Hekimliği, Beyazlatma, Lamine, Zirkonyum, Porselen Kaplama, Diş İmplantı, Çocuk Diş Kanal Tedavisi, Diş Çekimi, Ortodonti
Adresler
Adres 1
İstiklal Mah. Çark Cad. Çavdar Plaza No: 245/106 Serdivan Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye
    
Diş Hekimi Aksel Balkancı

Ülkemizde ağız ve diş sağlığı yeterince dikkate alınmayan bir konudur. Ancak ağız vücutta bulunduğu konum açısından oldukça önemli ve dikkat çeken bir yerdir. Dışardan kötü görünen dişler karşımızda duran insanı rahatsız etmekle kalmaz, ayrıca çeşitli hastalıklara da sebep olur. İnsanlar mikrobu, bakteriyi, virüsü ağız yoluyla kaparlar ve hastalanırlar. Birçok hastalığa sebep olan bu mikrop, virüs vb. olumsuzlukları yalnızca dışarıdan kapmayız, dişlerimizde oluşan hastalıklar, çürüklerde bu tür şeyleri üretirler.

Ülkemizde insanlar dişçilerden korktukları için diş doktoruna gitmezler. Ne zamanki dişlerinde çok büyük ağrılar, çürükler olur işte o zaman sadece mecbur kaldıkları için giderler. Ancak gittiklerinde zaten çok geç kalınmıştır. Dişi kurtarmak için dolgu, kanal tedavisi gibi ağrı yapacak işlemler uygulanmak zorunda kalınır. Ama daha önceden dişçiye gidilip kontrol edilirse ağrısız sızısız diş kurtarılabilir. Ama dediğimiz gibi ülkemizde 'dişçi' korkusu her şeyin önünde gelmektedir.

Bizim de hedefimiz diş sağlığının ve diş hastalıklarında erken önlem alınmasını sağlayabilmek ve değerli ziyaretçilerimize konuyla ilgili sağlıklı bilgiler sunabilmektir.

Sağlıklı ve estetik görünümlü dişlere sahip olmak için; düzenli olarak dişlerimizi fırçalamak, 6 ay da bir dişçimize başvurarak muayenemizi yaptırmak yeterli olacaktır.

Hizmetlerimiz;

- Estetik Diş Hekimliği     
- Diş Beyazlatma
- Diş Lamine
- Diş Zirkonyum
- Porselen Kaplama
- Diş İmplantı
- Çocuk Diş Hekimliği
- Kanal Tedavisi
- Diş Çekimi
- Ortodonti
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!