Dinç Alüminyum

Dinç Alüminyum

Asaşpen Yetkili Bayii, Alüminyum, PVC Doğrama

Adresler
Adresler 1
Kapalı Spor Salonu Karşısı Akşemsettin Cad. No: 11 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Telefonlar 3
Rank
800
Üyelik durumu
Özel üye

 

Dinç Alüminyum

Hakkımızda


1990 yılında kurulan Dinç Alüminyum, 1993’de PVC doğrama imalatına başlayıp Sakarya’nın ilk dördüncü PVC doğrama sistemleri üreticisi olmuştur.1993’ten 2006’ya kadar SEÇPEN bayiliği alıp, 2006 - 2008 PLASPEN bayiliği yapılıp, 2009’da ise ASAŞPEN bayiliği ile faaliyetlerimiz devam etmektedir. Müşterilerimize iyi kalitede ürün sunabilmek ve müşteri memnuniyeti değişmez prensiplerimizdendir.

Hizmetlerimiz

 

* Alüminyum Doğrama Sistemleri
* Fotosel Kapı Sistemleri
* Cam Balkon Kaplama
* Isıcam, PVC Sistemleri
* PVC Doğrama Sistemleri
* PVC Doğrama İmalatı
* PVC Profilleri Sistemleri

ASAŞPEN (Veratec) üretim tesislerinde profil üretimi ile ilgili tüm aşamalar özel bilgisayar programlarının kontrolünde gerçekleşmektedir.

Üretimde kullanılan PVC ve diğer ham maddeler son derece hassas yöntemlerle tartılmakta ve karışımları özel mikserlerde yapıldıktan sonra günlük silolara gönderilmektedir. Belirlenmiş zaman kadar silolarda bekletilen karışım daha sonra üretim hatlarına otomatik olarak taşınmaktadır.

ASAŞPEN (Veratec) tarafından üretilen profillerin tümü RAL, DIN, ASTM, BS, GHOST, CSTB, KIWA, TSE gibi değişik standartlara uygun olarak üretilmekte ve kalite istikrarı ilgili mühendislerimiz tarafından sağlanmaktadır. RAL ve ISO Kalite Güvence Sistemi'ne sahip olan ASAŞ, kendi konusunda dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip ederek, sektörün ihtiyacı olan ürünlerin tasarlanması, üretilmesi ve sistem bütünlüğü içerisinde piyasaya sunulması konularında önde gelen firmalardan bir tanesidir. Bu durum firmamızın ürettiği profillerin ve sistemlerin hem yurt içinde hem de yurt dışında haklı bir ün kazanmalarına neden olmuştur.

ASAŞ A.Ş.'nin en önemli sermayesi insan kaynağıdır.

Ürünlerimiz

* Alüminyum
* Isıcam
* PVC Doğrama
* Cam
Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İletişim: 0 264 2414150, 0 264 2412154

Asaşpen PVC Kapı ve Pencere Sistemleri Bayisiyiz.