Demirgövde Elektrik Enerji Danışmanlık İnşaat Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.

Demirgövde Elektrik Enerji Danışmanlık İnşaat Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.

Elektrik Proje-Müşavirlik-YG İşletme Sorumluluğu-Enerji Yöneticiliği-EKB-Enerji Verimliliği

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Hanlı Sakarya Mah. Şehit Onbaşı Zekeriya Gözduman Cad. No:25 SATSO Yerleşkesi C Blok Kat:2 Daire:8 54060 Arifiye / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Rank
1000

Demirgövde Elektrik Enerji Danışmanlık İnşaat Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.

Meslek hayatına, inşaat sektöründe Elektrik Proje ve Kontrol Mühendisliği ile başlayan; daha sonra da kariyer çizgisine endüstriye elektrik proje, uygulama ve kontrol alanlarında, enerji dağıtım ve kontrol, güç kalitesi ve enerji verimliliği çizgisinde devam eden Turgay Demirgövde; özellikle endüstriyel tesis ve liman tecrübelerini iş piyasasına katmayı amaçlamaktadır. 

Uzun yıllar imalat, hizmet ve yapı sektörlerinde çalışmış biri mühendis olarak, edinmiş olduğu deneyimlerini; Sakarya merkezli, Marmara Bölgesi yoğunluklu olmak üzere tüm Türkiye'de kullanmak adına 2014 yılı itibari ile kendi firmasını kurmuştur.

DEMİRGÖVDE Elektrik Enerji Danışmanlık İnşaat Makine San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin;

Misyonu, mühendislik hizmetlerini etik kurallar ve çağdaş yaklaşımlar çerçevesinde yapmaktır.

Vizyonu, elektrik müşavirliği ve enerji verimliliği konularında güvenilir bir marka olmaktır.

Hedefimiz; elektrik mühendisliği tabanlı çözümleri; yapı, maden, makine, gıda, tekstil, petrokimya, kimya, kâğıt, boya, otomotiv, limancılık sektörlerine uluslararası kalite standartlarında ve zamanında sunmaktır. 

DEMİRGÖVDE; teknik ve fennin olsun, yönetmeliklerin olsun bunların takipçisi olarak özel firmalara  ve devlet kurumlarına gerekli bilgilendirmeyi zamanında yapmayı etik bir kural saymaktadır. Örneğin, trafosu olan OG Aboneli tesisler için "Elektrik Yüksek Gerilim İşletme Sorumluğu", 250 TEP ve üzeri tesisler için "Sanayi Enerji Yöneticiliği", yeni yapılar için "Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı", patlayıcı-parlayıcı ortamlara hâiz sistemler için "ATEX mevzuatına uygun Explosion-Proof elektriksel & mekanik tesisat projeleri", ÇSGB ye verilmek üzere "Patlamadan Korunma Dökümanı hazırlanması" hizmetlerini vermekle birlikte bu tip konularda firma ziyaretlerinde bilgi vermektedir.

Şu ana dek tamamlanan Endüstriyel Tesis, Fabrika, Toplu Konut, AVM, Hastane, Süpermarket Zinciri, Liman, Konteyner Terminali, Kimyasal Tank Çiftlikleri, Hangar, Depo ve Antrepo, İskele ve Altyapı projelerindeki referanslarıyla, buralarda kazanılan deneyimlerini yine endüstriye ve ilişkili sektörlere aktarmak, işleri “profesyonel ve mühendislik etiğine uygun” yapmak, çözüm ortağı olduğu firmalara her daim “çözüm desteği” sunmak temel gayedir.

Kısaca hizmetlerimiz; Müşavirlik, Mühendislik Danışmanlığı (Liman Altyapı-Üstyapı Elektrik Projeleri, AVM / Hastane Enerji Yönetim Sistemleri vb), YG İşletme Sorumluluğu (Endüstriyel Tesis, AVM, Lojistik Depolar vb Trafolu OG Aboneleri), Enerji Yöneticiliği (TEP Raporlamaları), Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı (Yeni Yapılar için), YG/AG  Proje ve Uygulama, Enerji ve Proses Otomasyonu, Test-Ölçüm-Denetimler (Aydınlatma Ölçümü, Topraklama Ölçümü, Paratoner Ölçümü, İç Tesis Denetim, Elektriksel Yalıtım Ölçümü, Güç Kalitesi Analizi), Reaktif Güç Kompanzasyonu, Enerji Verimliliği Uygulamaları (LED Aydınlatma, UCD/FCD Teknolojik Aydınlatma, Akıllı Motor Kontrol Sistemleri, Nanoteknolojik Isı Muhafaza Sistemleri, Isı Pompaları), ATEX Direktiflerine Uygun Ex-Proof Tesisatlar, Kaçak Akım Koruma Sistemleri, Dış ve İç Yıldırımlık Koruma Sistemleri şeklindedir.
» İnşaat sektöründeki çalışmamız için tıklayınız»
» Aydınlatma sektöründeki çalışmamız için tıklayınız» 

Sınıflandırmalar