Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Candan Çelik

Candan Çelik
Çelik Konstrüksiyon, Çelik Proje, Müteahhitlik, Müşavirlik, Betonarme
Adresler
Adres 1
Tığcılar Mah. Karaosman Sk. Antikacıoğlu Apt. No: 1 Kat: 2 Daire: 4 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye

Candan Çelik

Firmamız çelik ve betonarme sistemiyle alakalı her türlü projeyi mümkün olan en kısa sürede ortaya çıkartmaktadır. Ruhsat alım prosedüründen yapının bitimine kadar müşavirlik hizmetini müşterilerine sunmaktadır.  Ayrıca yapı sektöründe taahhüt işlerini itina ile gerçekleştirmektedir. Türkiye'nin her bölgesinde verdiği kaliteli hizmetler ile büyümeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne kurulmuş olduğu sektör içerisinde bilgi, birikim ve tecrübeleri artırmayı ve bunu müşteri memnuniyetine yansıtmayı kendisine misyon edinmiştir.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu sektördeki tecrübeleri ve geçmişe dayanan teknik elemanlarıyla, karşısına çıkabilecek her türlü statik probleme, optimum çözümü bulabilecek kapasiteye fazlasıyla sahiptir. Mühendislik ve yapı sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek bu alandaki yenilikleri çözümlemelerine ve maliyetlerine olumlu yönde yansıtmayı hedef olarak benimsemiştir.

Türkiye'nin bir çok ilinde proje ve teknik danışmanlık, müşavirlik, müteahhitlik alanında hizmet veren şirketimiz, aldığı her işi başarılı bir şekilde sonuçlandırarak kaliteli ve profesyonel hizmet verdiğini kanıtlamıştır. Verdiği her hizmette, günümüzde çok daha değerli olan zamanı verimli kullanmaya çalışmış, projeleri ve müşavirliği mümkün olan en kısa sürede tamamlamayı hedeflemiştir.

Hizmetlerimiz

- Çelik Konstrüksiyon    
- Çelik Proje
- Müteahhitlik
- Müşavirlik
- Betonarme
    
 

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!