BYR Bayramlar Grup İnş.

BYR Bayramlar Grup İnş.

PVC Doğrama, Pencere ve Kapı Sistemleri - Kompen Ürünleri - Akordion Kapı - Balkon Camlama - Katlanır Cam Balkon - Sürme Cam Balkon - Isıcamlı Cam Balkon

Adresler
Adresler 1
Yalı Mah. 144. Sk. No:53/A Karasu Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Web siteleri
Rank
300
Üyelik durumu
Özel üye

Hakkımızda

BYR Bayramlar BYR-Bayramlar Grup İnşaat Kolektif Şirketi 2001 yılında Sakarya'nın Karasu ilçesinde faaliyetlerine başlamıştır. Önceleri PVC Pencere sektöründe faaliyet gösteren şirket ardından Çelik kapı, Cam balkon ve Panjur sektöründe lider bir firma olarak yerini almıştır. Özellikle kalite ve güven denince akla gelen firmamız Türkiye'nin her yerine ve yakın gelecekte yurtdışına da hizmet verebilecek kapasiteye gelme çalışmalarını planlı ve hızlı bir şekilde sürdürmektedir.

BYR-Bayramlar Grup 2008 ve 2014 yılındaki yatırımlarıyla 3000 m2 kapalı alan, 2000 m2 açık alan olmak üzere toplam 5000 m2 üretim tesisine sahiptir. PVC Kapı ve Pencere Sistemleri üretiminin yanı sıra Çelik Kapı, Ahşap İç Kapı, Cam Balkon, Küpeşte, Otomatik Sensorlu Kapılar, Alüminyum Doğrama, Panjur, Kepenk Sistemleri, Pergole Tavan Sistemleri ve Sineklik imalat birimleriyle de hizmet vermektedir.

Şirketimiz, Ulusal ve Uluslararası fuarları kendi imkânları ile takip etmekte ve uygun fularlara katılım sağlayarak ve stant açarak kendini duyurmaya çalışmaktadır. BYR- Bayramlar Grup İnşaat Kolektif Şirketi ayrıca her geçen gün birlikte çalıştığı firmaların yeniliklerini ve sektörel gelişimi takip etmekte yer yer de kendi geliştirdiği yenilikleri bayiliğini yaptığı firmalara önererek aktif bir şekilde pazarda yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Kaliteli iş ve hizmet üretme hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, termin, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadar ki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve en az sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz. Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, işlevsellik ve mutlak fayda paydasında birleştirip, örnek gösterilen, yaşanabilir projeler üretiyoruz. Bütün olarak bakıldığında hizmet anlayışımızın gereği olarak; değerleriyle gerçek bir firma ve marka olmanın en doğru yolunun, sağlıklı iletişim, karşılanan beklenti ve tartışmasız müşteri memnuniyeti sağlamak olduğuna inanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası gerçekleşmesini planladığımız ve bunun için çalıştığımız projelerde kaliteli standartlarında imalat ve belirlenen zamanında teslim prensiplerimize sadık kalmak.

Müşteri çıkarlarını ve karlılığını gözeterek ilksel ve ekonomik anlamda değer üretmek.

Tüm imalat, satış, uygulama ve iş sonrası destek süreçlerini vizyonumuza bağlı kalarak mutlak müşteri memnuniyeti çerçevesinde tutmak. Ve bu yönüyle sektörde bilinen, güvenilen, tercih edilen bir marka olmaktır.