Büyük Kutsallar Hayvancılık

Büyük Kutsallar Hayvancılık

Adaklık ve Kurbanlık Büyükbaş Hayvan

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Yeni Mahalle Osman Gazi Cad. No:30A Hendek / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
1100

Büyük Kutsallar Hayvancılık

Hakkımızda:

Büyük Kutsallar kurulduğu günden itibaren sürekli bulunduğu sektöre emek vererek; kullandığı teknolojiyi modernize etmiş, kaliteyi üretim ve hizmetteki her alanda sağlamayı; hijyenik koşullarda bakımını yaptığı büyükbaş hayvanları çevreye uygun ve en doğru şartlarda insanlara ulaştırmayı misyon olarak benimsemiştir.

Üretim tesislerinde;
Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı çalışma, denetleme usul ve esaslarına dair yönetmelik ile Türk Gıda Mevzuatı’nda yer alan yönetmelik ve kodekslerine göre üretim yapmaktadır. Tüm üretim tesislerinde uygulanan gıda üretimi ve hijyen programları, uluslararası standartlara uygunluk göstermektedir.

Büyük Kutsallar'da üretimin tüm aşamalarında, hammaddeden sevkiyata kadar personelin hijyen kurallarına uygun çalışması, çalışılan ortamın, kullanılan alet ve ekipmanın, üretim sonrası uygulanan temizlik sisteminin, gıda güvenliğine yönelik bakımın gıda işleme kurallarına uygun ve mükemmel olması sağlanmaktadır.

Büyük Kutsallar;
HACCP (ISO 22000) olarak bilinen insan sağlığı açısından oluşabilecek olumsuz şartları kontrol altına almak için gereken prosedür ve kritik kontrol noktalarının tanımlandığı programı uygulamaktadır. Tüketicinin güvenini ve memnuniyetini etkileyebilecek problemlerin önlenebilmesi için her hat kontrol altında tutulmaktadır.

Büyük Kutsallar Hayvancılık - Sakarya'da Adaklık ve Kurbanlık Büyükbaş

Büyük Kutsallar, Sakarya'da, sağlıklı ortamda, kendi çiftliğinde ürettiği doğal yemlerle beslenen, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı çalışma, denetleme usul ve esaslarına dair yönetmelik ile Türk Gıda Mevzuatı’nda yer alan yönetmelik ve kodekslerine uygun olarak muhafaza ettiği büyükbaş hayvanları kurbanlık ve adaklık olarak bulundurmasının yanında, hijyenik ortamda kesimini yapmaktadır.

Müşterilerinin istekleri doğrultusunda makul fiyatlı, maksimum hijyen ve yüksek standartlı et üreten Büyük Kutsallar, besi çiftliğindeki ilk üretim noktasından mutfaklara girinceye kadar tüm aşamalarda büyükbaş hayvanları kontrol etmekte, satın alınması, saklanması ve kesime hazırlanması sırasında olması gereken tüm hijyenik koşulları sağlamaktadır.

Sakarya'da Kurbanlık ve Adaklık %100 Yerli Dana...

 
Sınıflandırmalar