Büyük Kutsallar Et ve Izgara

Büyük Kutsallar Et ve Izgara

Kasap & Restaurant, Kasap Köfte, Bonfile, Antrikot, Biftek, Kuzu Pirzola, Kuzu Biftek, Tavuk Kanat, Tavuk Kelebek, Tavuk Şiş, Tavuk Pirzola, Tatlı Çeşitleri

_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Başpınar Mah. Ömer Bayraklı Paşa Cad. (Çevre Yolu) No: 33 Hendek / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Rank
100

Büyük Kutsallar Et ve Izgara

Hakkımızda:

Büyük Kutsallar kurulduğu günden itibaren sürekli bu işe emek vererek; kullandığı teknolojiyi modernize etmiş, kaliteyi üretim ve hizmetteki her alanda sağlamayı; hijyenik koşullarda ürettiği kaliteli ve lezzetli ürünlerini çevreye uygun ve en doğru şartlarda insanlara ulaştırmayı misyon olarak benimsemiştir.

Kırmızı Et ve Et Ürünleri Üretim Tesislerinde; Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı çalışma, denetleme usul ve esaslarına dair yönetmelik ile Türk Gıda Mevzuatı’nda yer alan yönetmelik ve kodekslerine göre üretim yapmaktadır. Tüm üretim tesislerinde uygulanan gıda üretimi ve hijyen programları, uluslararası standartlara uygunluk göstermektedir.

Büyük Kutsallar'da üretimin tüm aşamalarında, hammaddeden sevkiyata kadar personelin hijyen kurallarına uygun çalışması, çalışılan ortamın, kullanılan alet ve ekipmanın, üretim sonrası uygulanan temizlik sisteminin, gıda güvenliğine yönelik bakımın gıda işleme kurallarına uygun ve mükemmel olması sağlanmaktadır.

Büyük Kutsallar Et ve Izgara'da HACCP (ISO 22000) olarak bilinen insan sağlığı açısından oluşabilecek olumsuz şartları kontrol altına almak için gereken prosedür ve kritik kontrol noktalarının tanımlandığı program uygulanmaktadır. Tüketicinin güvenini ve memnuniyetini etkileyebilecek problemlerin önlenebilmesi için her hat kontrol altında tutulmaktadır.

Üretim başlamadan yapılan kontroller, üretim sırasında sürekli izlenen değerler ve üretim sonrası kontroller, ürünlerin tüketilene dek taze ve lezzetli kalmasını sağlamak sağlıklı beslenmeye özen gösteren Büyük Kutsallar tüketicisine Büyük Kutsallar'ın duyduğu sorumluluktur.

Sakarya'da Et Ürünleri


Büyük Kutsallar Sakarya'da, sağlıklı ortamda, kendi çiftliğinde ürettiği doğal yemlerle beslenen büyükbaş hayvanları hijyenik ortamda kesip, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı çalışma, denetleme usul ve esaslarına dair yönetmelik ile Türk Gıda Mevzuatı’nda yer alan yönetmelik ve kodekslerine uygun olarak muhafaza ederek müşterilerinin istekleri doğrultusunda makul fiyat, maksimum hijyen ve yüksek standartta et üretmektedir.

Büyük Kutsallar sağlığınızı önemsiyor...

Ürünlerin, besi çiftliğindeki ilk üretim noktasından mutfaklara girinceye kadar tüm aşamalarda kontrol etmekte, et ve et ürünlerinin satın alınması, saklanması ve tüketilmesi sırasında olması gereken tüm hijyenik koşullar sağlanmaktadır.

Zengin çeşitte et ürünleri ile kaliteli lezzetleri sunan Büyük Kutsallar Et Izgara Restaurant, kilo ile et satışı ile ev ve iş yerlerine paket servisi de yapmaktadır.

Ürünlerimiz:

- Dana Kuşbaşı
- Antrikot
- Pançeta
- Dana Döş
- Dana Kıyma
- Kontrfile

Büyük Kutsallar Et ve Izgara Restaurant - Menü

Ev ve iş yerlerine paket servisi de yapan Büyük Kutsallar Et ve Izgara Restaurant, zengin çeşitte ve kaliteli et ürünleri ile hizmetinizde...


» Kasap Köfte
» Bonfile
» Antrikot
» Dana Şiş
» Biftek
» Adana
» Kuzu Pirzola
» Kuzu Biftek
» Kuzu Şiş
» Tavuk Kanat
» Tavuk Kelebek
» Tavuk Şiş
» Tavuk Pirzola

 
 

 

Sınıflandırmalar