Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Bostancı Mobilya

Bostancı Mobilya
İkinci El Ev Eşyası ve Büro Malzemeleri Alım - Satımı
Adresler
Adres 1
İtfaiye Cd. Yamanlar Sk. No: 4 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye

Bostancı Mobilya

Sakarya'da mobilya ve aksesuarları ile her türlü 2. el eşya alım satımı yapmaktadır. Özellikle öğrencilere, 2. el eşyaya ihtiyacı olanlara eşya konusunda gerekli her hizmeti vermektedir.Bostancı Mobilya satış öncesi ve sonrasında, hem müşteriye hem de sektördeki diğer firmalara, satış aşamasından ürünlerin alınmasına, teslimine ve kurulumuna kadar her aşamada destek vermektedir.

Vizyon;
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ve sektörümüzde tercih edilen, saygın ve öncü olarak hizmet sunmak, sektörü yönlendiren güçlerden biri olmak.

Misyon;
Bostancı Mobilya süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli ürün ve hizmet sunmak, bunu yaparken de müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından topluma kadar tüm paydaşları için değer yaratmaktır.

Sakarya'da 2. El Eşya Alım Satımı dendiğinde akla gelen firmalardan biri olan Bostancı Mobilya, ihtiyacı olan olan herkese destek vermektedir.

Mobilya ve mobilya aksesuarları, koltuk takımları, gardıroplar, portmantolar, zigon sehpalar, çalışma masaları gibi 2. el ürünlerin yanında, 2. el beyaz eşya alımı satımı da yapmaktadır

Ana Değerlerimiz;
» Dürüstlük
» Esneklik
» Müşteri odaklılık
» Sürekli gelişim

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!