Borinli Nakliyat

Borinli Nakliyat

Evden Eve Nakliyat ve Her Türlü Nakliyat İşleri

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Arabacıalanı Mah. Şehit Ali Borinli Sk. No:9 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
400

Adres: Arabacıalanı Mah. Şehit Ali Borinli Sk. No:9 Adapazarı / Sakarya

Telefon: 0 264 2779968

Gsm: 0 532 2717025

 

Borinli Nakliyat

1996 yılında Nevzat Borinli tarafından yüzde yüz müşteri memnuniyeti sloganıyla kurulan Borinli Nakliyat, Nevzat Borinli ile evden eve taşımacılığa yep yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. Profesyonel ekiple çalışmak prensiplerimiz arasında yer aldığından taşıma personelimizin tümü firmamız bünyesinde kadrolu ve sigortalı olarak çalışmaktadır.

Araç filomuzu ve paketleme tekniklerimizi günümüz ihtiyaçları doğrultusunda sürekli yenilemekteyiz. Bu kapsamda araç filomuza kattığımız şehirler arası taşımalarda 3 ev eşyasını aynı anda taşıyabilecek aracımız mevcuttur.

Paketleme aşamasında ise müşterilerimizin tercihine bağlı olarak "battaniye" veya ilk defa sizin eşyalarınızda kullanılıp atılacak "baloncuklu naylon" kullanılmaktadır. Tüm paketleme alternatiflerinde kırılacak eşyalarınızı gazete kağıdına değil, özel paketleme kağıtlarına sarmaktayız. Ayrıca kolilenecek eşyalarınız yine ilk defa sizin eşyalarınızda kullanılacak olan "özel nakliye kolisi" ile paketlenmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Sermayemizdir.

Güven ve Kalite Vazgeçilmezimizdir.

Profesyonel Ekiple Çalışmak Prensibimizdir.

Paketleme Taşıma

Bir çok hizmet standark olmak üzere 2 tip paketleme seçeneğimiz mevcuttur. Tercihinize bağlı olarak "battaniye" veya ilk defa sizin eşyalarınızda kullanılıp atılacak "baloncuklu naylon" kullanılmaktadır.

Taşıma Sözleşmesi imzalanmadan önce taşınacak mekan firmamız Eksperleri tarafından ziyaret edilerek yerinde Eşya Tespiti yapılacaktır.

Bu iki alternatifinde içerdiği paketleme prosedürümüz sırasıyla;

Kırılacak nitelikte eşyalarınız; (tabak, bardak, vb.) gazete kağıdıyla değil özel paketleme kağıtları ile sarılarak sıfır nakliye kolilerine yerleştirilir.

Giyim eşyalarınız; yine sıfır nakliye kolilerine yerleştirilerek taşımaya hazır hale getirilir.

Beyaz eşyalar; tercih etmiş olduğunuz paketleme türü kapsamında açık yeri kalmayacak şekilde sıkıca paketlenir. Varış noktasında ilgili tesisatlara bağlantıları gerçekleştirilir.

Oturma grubu vb; mobilyalarınız kumaşlarının kirlenmemesi için özel üretilmiş sağlam streç film ile muhafaza edilir.

Yatak Odası takımı vb; sökülebilen mobilyalarınız en ufak parçasına kadar uzman mobilyacı personelimiz tarafında sökülerek tercih ettiğiniz paketleme türüne uygun olarak paketlenir. Varış noktasında ise göstermiş olduğunuz alana kurulumu gerçekleştirilir.

Paketleme işlemi biten eşyalarınız sizin için en uygun hacimde gönderilmiş aracımıza "sallanma, devrilme, ezilme" riski olmayacak şekilde nizami olarak istiflenir.
Teslim alınan eşyalarınız "Yol Sigortası" ile güvence alrındadır.

Sınıflandırmalar