Bölge Kurtarma Vinç

Bölge Kurtarma Vinç

Yol Yardımı, Vinç ve Kurtarma Hizmetleri

Adresler
Adresler 1
Sakarya San. Sitesi 1274 Sk. No: 2 Yanyol Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Telefonlar 3
Rank
900
Üyelik durumu
Üye

 

Bölge Kurtarma Vinç
7/24 Yol Yardım


Tarihçe

- 1982 Yılı itibarı ile ilk kurtarıcı kamyonu alınarak vinç ve kurtarma hizmetleri sektörüne giriş yapıldı 1993 yılına kadar ikinci el oto yedek parçacılığını vinç ve kurtarma hizmetleri ile birlikte yürütüldü.

- 1993 yılında aile işletmesinin ana işi olan vinç ve kurtarma hizmetleri gelişimini sürdürdü. sektörde adını YAŞAR EROL & OĞULLARI olarak hatırı sayılır biçimde duyurmaya başladı.Araç portföyünün artışı ile beraber aile bireylerinin tecrübesi ve çalıştırdıkları ekiplerinin kalitesinin yükselmesi Sakarya bölgesinde lider kuruluş olma yolunda ilerleme sağladı.

- 2003 yılında kardeşlerin en büyüğü olan Murat EROL . YAŞAR VİNÇ Bünyesinden OTO KURTARMA hizmetini ayırarak BÖLGE KURTARMA yı kurdu.

kurulduğu yıldan bugüne kurumlar ya da bireyler için, gereksinim duyulan hizmeti 7 gün 24 saat, yılda 365 gün hizmet verebilmek için çalışıyor. İleri teknolojisi ve gelişmiş altyapı sistemleriyle desteklediği, uzman personeli ile çağın en önemli değeri olan hizmette kalite ve hızı ön planda tutuyoruz.

Çalışanlarının motivasyonuna verdiği önem, firmamız kültürünün önemli bir parçası olan "hizmete sınır yok" sloganıyla sürekliliğini sağladığı hizmet kalitesi, firmamızın uzman kadrosuyla size ulaşıyoruz.


Hizmetlerimiz
- Oto Kurtarma
- Yol Yardım
- Akü Takviyesi
- Lastik Değişimi
- Vinç ve Forklift Hizmetleri
- Oto Çekici