Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Yeşiltepe Mah. Uluyol Cad. 8071 Sk. No: 8 Erenler / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Rank
1600
Sakarya'da müşterilerine güvenilir hizmeti sunan firmamız sineklik sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınıza da cevap vermektedir.
 
Hizmetlerimiz;

» Sineklik Sistemleri
» Kepenk Sistemleri
» Panjur
» Garaj Kapıları

 
Panjur Sistemleri
 
Panjur sistemleri uygulandığı mekanda güneş ışınları, yağmur, kar, rüzgar gibi iklim şartlarına, ihtiva ettiği poliüretan sayesinde %70’e varan ses ve ısı izolasyonu desteği sağlar. Ayrıca sağladığı güvenlik ve caydırıcılık, ev ve iş yeri sahipleri için önemli bir tercih sebebidir. 37,39,43,55 eko ve55 mm’lik profiller ile 15 ayrı renk seçeneği sayesinde uygulandığı her mekana modern ve estetik bir uyum sağlar.
 
Otomatik Kepenk Sistemleri
 
Genellikle işyerlerinde ve garaj kapılarında kullanılan otomatik kepenk sistemleri, sektörü ne olursa olsun her çeşit ürünün depo ve pazarlamasının yapıldığı dükkânların birinci dereceden güvenliğini sağlamaktadır. Aynı zamanda iyi bir izolasyon ve yalıtım malzemesi olan Motorlu Kepenk Sistemleri, uygulandığı alanları başta zararlı güneş ışınları olmak üzere, toz, nem, yağmur ve rüzgarın olumsuz etkilerine karşı koruma sağlamaktadır, hırsızlara karşı caydırıcı olması ayrıca bir avantajdır. Eski manüel panjurlardan avantajı ve kolaylığı ise genç, yaşlı veya çocuklarınızın bile rahatlıkla tek tuş kullanarak açılıp kapatıla bilir bir hale getirilmesidir.
 
Sınıflandırmalar