Bağlar Yapı

Bağlar Yapı

Su Tesisatı, Kırmadan Kaçak Su Tespiti, Gider Görüntüleme, Gider Tıkanıklığı Açma

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Hızırtepe Mah. Fatih Cad. No: 127/A Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
1400

Bağlar Yapı

Evlerimizde ve ofislerimizde bizi zor durumlarda bırakan, kaynağı problemin sebebi bilinmediği için bizi tam bir çıkmaza sokan problemlerin başında su kaçağı sorunları gelmektedir.

Üstelik bu sorunlar nasıl olsa bana zarar vermiyor diyerek erteleyebileceğimiz sorunlardan değildir. Binamızın yapı sağlığını bozan, demirin ve betonun uzun süre su ile teması sonucu oluşan bina demirlerinin paslanarak çürümesi ve betonun bozulması ve yine bir alt kata sürekli su damlaması su kaçağı sorunun tedavisini acil hale getiren sebeplerin başında gelmektedir.

Peki binamızda durmadan damlayan bir kaçak var ve bunun sebebini nereden kaynaklandığını bulmak için ne yapmak gerekir?
Eski ilkel yöntemlerde su kaçağımız varsa bir su tesisatçısı buluyor, o ustada elinde imkan olmadığı için normal olarak damlatan noktadan zemini kıra kıra suyun akış yönüne doğru gitmek gerekiyordu. Buda çoğu zaman bütün evin zeminini kırmak gibi çok masraflı, zahmetli bir sonuç doğuruyordu.

Gelişen teknolojiye birlikte sıhhi tesisat firmaları bu teknolojiye ayak uydurdu ve artık nedeni bilinmeyen su kaçağı sorunları bilgisayarlı teknolojik cihazlarla nokta olarak tespit ediliyor ve tamiri sadece o noktada yapılıyor.
Eski yönteme göre bu yöntemin ne kadar avantajlı ve zahmetsiz olduğunu düşünmek gerekir.
Bağlar Yapı olarak bu işin eğimini ve sertifikasını almış uzman ve güler yüzlü ekibimizle su kaçağı sorunlarınızda 7/24 hızlı bir şekilde müdahale ediyoruz.


Evinize veya ofisinize geldiğimizde ilk önce su kaçağının tesisattaki temiz sudan mı veya giderlerinizdeki pis sudan mı kaynaklandığını tespit ediyoruz. Su kaçağı problemi temiz sudan yani tesisattan kaynaklanıyorsa su kaçak tespiti cihazıyla nokta olarak tespit ediyoruz ve sadece o noktadan tamirini yapıyoruz. Eğer problem pis sudan yani lavabo, WC, mutfaktaki gider borularından kaynaklandığını tespit edersek borularınızın içine endoskopik resim ve video çeken kameramızla boruların içini detaylı olarak inceleyerek, kırık, çıkık, çökme,conta atığı gibi kaçağa sızıntıya sebep olabilecek noktaları tespit ediyor ve o noktada tamirini yapıyoruz.

Ve binanızda su kacağı var ancak çalışmamız sonucu noktayı tespit edememişsek her hangi bir ücret talep etmiyoruz ancak temiz ve pis suyunuzda her hangi bir kaçak yoksa su kaçağı başka bir kattan kaynaklandığını tespit etmişsek sizin evinizde su kaçağı olmadığına dair tespit yapmış oluyoruz.
Bağlar Yapı olarak günün her saatinde 7/24 acil müdahale ekibimizle sorunlarınız karşısında eğitim almış ve sertifikalı ekibimizle yanınızdayız.

Hizmetlerimiz

- Su Kaçağı
- Gider Tıkanıklıkları
- Petek Temizleme
- Kanal Açma