Babaiş Teknik Beyaz Eşya

2. El Beyaz Eşya Satış, Tamir, Onarım
Adresler
Yenigün Mah. Turan Cad. No: 188/D Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Bu özellik sadece özel üyeler için geçerlidir
Üyelik durumu
Üye

Hakkımızda

 

Bulaşık makinası, çamaşır makinası ve buzdolabı kullanıcılarının sıklıkla sorunları tüm marka ve modellerde kısa süre içerisinde tespit yapar. Fiyat dönüşü yapıp onay sürecinden sonra işleme alınıyor. Uzman ekibimiz Sakarya ilinde ve ilçelerinde hizmet sunmaktadır.

Teknik Serviste Son Nokta

Bulaşık makinası, çamaşır makinası ve buzdolabı servisi fiyatları ise sanılanın aksine oldukça uygundur. Temizleme, bakım ve Tamir  yapma alanında da kullanılan kimyasallar tamamen zararsız olan içeriklerden oluşmaktadır.

Sorunsuz Bulaşık Makinası, Çamaşır Makinası ve Buzdolabı Bakımı Hizmetleri

Uygun fiyatlara kaliteli çalışmalar sonunda memnuniyeti sağlamak amacımızdır. Bulaşık makinası, çamaşır makinası ve buzdolabının daha uzun sürelerde verimli çalışması da firmamız aracılığı ile sağlanmaktadır.

Doğal gaz kullanıcılarının sıklıkla sorun yaşadığı kombilerin periyodik bakımları ve arıza meydana geldiğinde bakımları da sık sık yapılmaktadır. Kombilerin yılda bir kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kombi bakımı yapılmayan kombiler daha çok yakıt tüketmektedir. Kombilerin daha çok ısı vermesi için özellikle de kış gelmeden yapılmaları gerekmektedir. Az doğalgaz harcayarak yüksek ısılar elde etmek de mümkün olacaktır.

Klima Montajı, Klima Bakım

Yedek Parça ve Aksesuar

Hatalı yapılan montaj işlemleri, klimanın çalışma verimi ve ömrü ile direkt alakalı olup yetkili servislerin sorumluluğu altındadır. Klimanızın hava akışına engel olmayacak, çevreye ve size zarar vermeyecek, performansını düşürmeyecek ve klimanızdan %100 verim almanızı sağlayacak montaj hizmetimiz sayesinde bu endişenizi gideriyoruz.


Zamanla eskiyen, arızalanan ve değiştirilmesi gereken klima yedek parçalarını ve kullanım kolaylığı sağlayacak klima aksesuarlarını Türkiye’deki geniş yedek parça ağımızla sizler için temin etmekteyiz. Klima yedek parça ve aksesuar hizmetimizi bakım ve tamir süreçlerinizde en iyi fiyat garantisi ile sunmaktayız. 

 

Hizmetlerimiz 

* Bulaşık Makinası Servisi

* Çamaşır Makinası Servisi

* Buzdolabı Servisi

* Kombi Servisi

* Klima Servisi