Aysan Havalandırma

Aysan Havalandırma

Doğalgaz ve Sanayi Bacası, Havalandırma - Isıtma Soğutma, Endüstriyel İnox Mutfak, Endüstriyel Mutfak Havalandırması, Demir Doğrama ve Ferforje, Havalandırma Motorları ve Satışı, Havalandırma Menfez ve Ekipmanları Satışı, Endüstriyel Havalandırma, Klima Santrali, Fan Kurulumu ve Montajı, Çatı Sistemleri, Tel Çit İmalat ve Montaj

Adresler
Adresler 1
Sakarya Sanayi 1201. Sk. No: 2 Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Rank
1100
Üyelik durumu
Özel üye

Aysan Havalandırma

Web Sitemiz: www.sakaryahavalandirma.com.tr

Misyonumuz;
Profesyonel ekibimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir firma olmak.
 
Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.
 
Çalışanlarımızın tatmini ve morallerini arttırmak teknoloji çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortaklığı kimliğimizle, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm getirmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmektir.
 
Vizyonumuz;
İlkemiz kuruluşumuzdan bu güne fark yaratan bir firma olarak, sektöründe Türkiye'de ve Dünya’nın her yerinde aynı kalitede ürün ve aynı güvenilirlikte hizmet sunan, rakip firmalarımızın örnek alacağı saygın ve evrensel bir firma olma yolunda istikrarlı bir şekilde yürümektir. Değişen piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak ürün yelpazemizi genişletebilmek için değişimin peşinden gideriz.

Ürünler
» Fan Çeşitleri
» Isı Geri Kazanım Cihazları
» Hava Perdeleri
» Filtreler
» Flexible Hava Kanalları
» Menfez ve Anemostad Çeşitleri
» Tekstil Hava Kanalları
» Jetcap
» Sulu Filtre
» Havalandırma Flanş, Conta ve Ek Parçaları

Etiketler