AY & D Mobilya ve Dekorasyon

AY & D Mobilya ve Dekorasyon

Tasarım, Proje, Uygulama, Dekorasyon, Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Ahşap Zemin Sistemleri, Seramik, Yapı Malzemeleri, Ankastre Sistemler, Yatak odası, Ofis Mobilyası, Tv Üniteleri.

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Mağaza - Fabrika:
D-100 Karayolu BMC Servis İstasyonu Arkası Hanlı Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Web siteleri
Rank
325

AY & D Mobilya ve Dekorasyon

AY & D ahşap kaplamalı kapı, kasa ve pervaz satışlarımız başlamıştır.

1979'da küçük bir atölye olarak kurulan AY & D, ismini kurucusu ve halen başında olan Alaettin Yıldırım'dan alıyor. Yaklaşık 30 yıllık üretim geçmişiyle, yavaş ve emin adımlarla "mutfak, banyo ve kapı" üretiminde ihtisaslaşmıştır.

Bugün, 6 dönüm açık 2500 metrekare kapalı alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Üretim, bayileri aracılığıyla Türkiye'nin belli başlı yönlerine gitmekle beraber aynı zamanda Adapazarı'na direkt olarak hizmet verir.

Dünya mobilya teknolojisi günü gününe takip edilerek, ortaya çıkan gelişmelerin Türk kültürüne uygun, geleneklerimiz ve mobilya alışkanlığımıza yakın ölçülerdeki tarafı AY & D'de uygulama alanı bulunur.
Bilimsel anlamda sentes edilmiş mobilya, öncelikle kullanışlılığı ve ergonomisi dikkate alınarak tasarlanır. Böylece taksitçilikten ve tekdüzelikten uzak, gelişmeler her yönüyle birebir değil, mantıklı olanları ölçü alınarak üretime tatbik edilir.

Hatta AY & D, AR-GE alanında da uzun mesailer harcayarak, gelişmeleri kendi özünde üretir. Amaç, değişik mimarideki alanlara kullanışlı, uzun ömürlü ve mükemmel mobilyayı üretmektir. Daima ve arayış içinde olmak, doğal olarak "hep bir adım önde" olma sonucunu getirir.

Kalite prensibinden hiçbir şekilde taviz vermemesi, altyapısının bilgi ve tecrübeye dayalı olarak sağlam olması, teknolojisini devamlı yeniliyor ve güçlendiriliyor olması, gelecek için kalifiye eleman eğitimine önem veriyor ve bu konuda çalışmalar yapıyor olması AY & D'nin gelecekteki belli başlı güvencelerindendir.

2008 yılı hedefi, ayda 300 adet mutfak, 2000 kapı ve 500 banyo üretmek ve mevcüt bayii sayısını Türkiye çapında genişletmektir.

Düşlediğiniz gelecek...

Ürün Markalarımız

* WICANDERS

*
SILVERLINE

*
APARICI

*
FRANKE

Estetiği yaşam tarzı olarak algılayanlar için...

Referanslar

* B&G Adacenter 2007 Aralık Adapazarı

*
Federal Elektrik Fabrika Ofisi 2007 Aralık Adapazarı

*
Defne Evler 2007 Mart Adapazarı

*
Gül Evler 2006 Haziran Adapazarı

*
Eti Fabrika Ofisi 2004 Adapazarı

*
Elmas Otel 1992 Adapazarı

*
Güleryüz Kuyumculuk 2005 Temmuz Adapazarı

*
Aloha Tatil Köyü İzmir

*
Kahyaoğulları Villaları İstanbul

*
Sapanca Manors

*
Yat Otel Tekirdağ

*
Çolaklar 2005 

* Aykar Otel 1990

AY & D Mobilya 1996 yılında Türkiye'ye lamine folyo baskı sistemini kazandıran firmadır. Türkiye'de bir ilki başarmıştır. Türkiye çapında 27 şehirde kapak bayileri hizmet vermiştir. Hollanda ve Almanya'ya ihracat yapmıştır. 99 depreminden sonra sadece kendi bünyesinde imal kararı almıştır.

Sınıflandırmalar