AVT TOURS

Seyahat Acentası
Adresler
Cumhuriyet Mah. Dr. Nuri Bayar Cad. Kolağası Sok Ağacan İş Merkezi No 37 / D Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Web siteleri
Bu özellik sadece özel üyeler için geçerlidir
Üyelik durumu
Üye
AVT TOURS’un amacı, turizm sektöründe 7 yıllık firma 17 yıllık personel tecrübesiyle yılın dört mevsimi Türkiye’de ve yurtdışında, müşterilerine hayalini kurduğu tatilin en unutulmazını yaşatmak ve en kaliteli hizmeti verebilmektir.
 
AVT Turizm Seyahat Acentesi, VİB Turizm bünyesinde kurulan ve 2006 yılında Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin vermiş olduğu 5196 No’lu belge ile hizmete girmiştir.
 
Yılın dört mevsiminde Türkiye’de ve yurtdışında en kaliteli otel ve tatil köylerinde çeşitli tatil alternatiflerinin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışında çeşitli bölgelere kültür turları organizasyonları yaparak tarihi ve turistik bölgeleri kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde tanıtır. Bu gezilere uçak ulaşımı, son model ve kendi evinizde hissedebilecek kadar rahat ve konforlu olan otobüs ulaşımı ile gerçekleştirme imkanı sunar. Tüm bu imkanları hizmete sunarken en uygun ödeme koşulları ve en kaliteli hizmeti AVT TOURS güvencesi ile vermektedir.
 
Tatil organizasyonu ciddi bir iştir.
 
Tatil organisazyonu önemli teknik bilgi gerektiren bir iştir. Doğru planlama ve doğru zamanlama konunun profesyonelleri tarafından yapılır. Tatilinizi sizin adınıza, sizin istem ve beklentinize göre organize edecek profesyonel işletmeler seyahat acentalarıdır. Seyahat acentaları, tüm hizmetleri ile TÜRSAB ve Turizm Bakanlığı denetimindedir.
 
AVT TOURS hizmetleri:
 
Çağrı Merkezi: Türkiye'nin her yerinden, (264) 281 0 606 numaralı telefondan AVT TOURS 'a ulaşılabilir, deneyimli seyahat danışmanlarla müşterilere ayrıntılı biçimde bilgi verilir ve rezervasyonlar en sağlıklı ve hızlı bir biçimde gerçekleştirilir.

Kredi Kartı ve Tele-Order Yöntemi ile Ödeme: AVT TOURS periyotlarına göre değişen taksit ve indirim kampanyaları ile her ailenin hayalindeki tatili gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Telefon ve kredi kartıyla tele-order sistemi sayesinde oturduğunuz yerden rezervasyon yapabilme rahatlığını yaşayın.

Kongre & Seminer & Bayi Toplantıları: AVT TOURS profesyonel ve dinamik kadrosu, kaliteli servis anlayışı ile ulusal ve uluslararası kurumsal şirketlerin bayi toplantıları, ürün lansmanları, eğitim ve motivasyon amaçlı toplantıların organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.
Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti: AVT TOURS sertifikalı ve konusunda deneyimli dinamik kadrosu ile başta Türk Hava Yolları, Onur Air, Kıbrıs Hava Yolları olmak üzere ulusal ve uluslararası havayolu şirketlerinin yurtiçi & yurtdışı tüm uçak ve biletlerinin satışında istek ve ihtiyaçlara çözüm üreterek hizmet vermeye hazırdır.

Prosefyonel Rehberlik Hizmetleri; AVT TOURS tur liderleri ve profesyonel kokartlı rehberleri ile misafirlerin tatil yaptığı bölgelerde her türlü istek ve ihtiyaçlarına çözüm üretmek ve misafirlerin tatillerini sorunsuz geçirmelerini sağlamak için hizmettedir.
Ulaşım ve Transfer Hizmetleri: AVT TOURS misafirlerimizin tatil bölgelerine ulaşımlarını sağlayacak otobüs ve uçak seçiminde misafirlerinin rahatını ve güvenliğini ön planda tutar. Güvenli ve konforlu geçen seyahatiniz sonrasında konaklama yapacağınız tesislere transferiniz deneyimli rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştirilir.
 
2014 Yılı Erken Rezervasyonlar Kaçırmayın!..

AVT TOURS, 2013 yılı yaz sezonuna % 50’a varan indirimler, 12 aya varan vade farksız taksitli satışlar, kısacası muhteşem indirim fırsatları ve en cazip ödeme koşulları ile hizmet vermektedir.
 
Kültür Turları

Kapadokya-Pamukkale-Assos Çanakkale-Ayvalık Bozcaada-Gap, Batı Karadeniz-Abant-Karadeniz Yaylalar-Ege-Akdeniz-Mavi Yolculuk gibi Türkiye’nin her yerine düzenlenen kültürel ve doğa turlarıyla hizmet vermektedir.
 
Gelecek Aylarda Düzenlenecek Turlar
Mayıs, Haziran ve Temmuz ayları için hazırlanmış olan turlar: Kapadokya- Ayvalık Bozcaada- Assos Çanakkale- Kuşadası Pamukkale- Amasra Safranbolu-Karadeniz, Gap, Ege ve Akdeniz Turları.
 
Firmalara Özel
 
Firmanızın tüm seyahatlerinde size asistanlık yapan ve her zaman en doğru alternatifleri sunan AVT TOUR’UN uzman ekibi;konaklama, uçak bileti, vip araç hizmeti, transfer gibi her türlü yurt içi ve yurt dışı taleplerinizi cevaplamak için çalışıyor.

Ürün lansmanları, yıllık şirket toplantıları, şirket içi eğitim ve motivasyon turları, açılış tanıtım ve  özel seyahat programları gibi özel organizasyonlar da AVT TOURS’UN deneyimli ve yaratıcı proje yöneticilerinin uzmanlık alanları arasında yer alıyor. AVT TOURS’UN, tüm organizasyonlarınızda yönetici kadrosu, asistan ekibi ve operasyon elemanları ile başından sonuna kadar çözüm ortağınız olarak arzulanan başarıya ulaştırmayı ilke edinirken güçlü satın alma ve doğru bütçeleme olanakları ile en uygun bütçenin sağlanmasını hedefliyor.

Kurumsal Seyahat Hizmetleri
İş seyahatlerinizde sizin adınıza tüm detayları düşünecek ve her zaman en uygun, en doğru çözümleri sağlayacak olan uzman ekibimiz, firmanızın seyahat alanındaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, konaklama, araç kiralama, transfer, tercüman gibi tüm taleplerinize tek yerden cevap bulabilmek için kurumsal hizmetler konusunda firmanıza özel şartlarda hazırlanan teklifimizi talep ediniz.

Bayi Toplantıları
Avt Tours, her biri uzun yıllar turizm sektörünün çeşitli birimlerinde hizmet vermiş uzman kadrosu ile sizlerle bir ekip çalışması yaparak, organizasyonlarınızın en küçük detaylarına kadar planlanması, gerçekleştirilmesi ve başarıya ulaşmasında yardımcı oluyor.

Motivasyon Gezileri
Şirketlerin çalışanlarına ve müşterilerine yaptığı bir yatırım olan motivasyon gezileri iş seyahati niteliğinde. Bu seyahatler, programdan beklenen verimliliği elde etmekte büyük önem taşıyor. Bu nedenle bu gezilerin katılımcılar için unutamayacakları özel bir deneyim olması için Avt Tours olarak, deneyimli profesyonel ekibimiz ile doğru ve yaratıcı öneriler sunmaya hazırız.

Açılış-Lansman
Ürünün doğru imajını yakalamak ve bunu doğru kişilerle buluşturmak amacıyla Avt Tours, ürününüzün ve sektörünüzde yaptığınız tüm yeniliklerin hedef kitlelerinize en etkili şekilde tanıtılması için, firma konseptinize ve kurumsal imajınıza uyumlu, uygun bütçeli özel tasarım ve uygulamalar konusunda hizmet sunuyor.