Anka Otomotiv -  Araç Fotoğraf Stüdyosu

Anka Otomotiv - Araç Fotoğraf Stüdyosu

Araç Fotoğraf Çekimi, Araç Fotoğraf Stüdyosu, 2. El Araç Alım-Satım

Adresler
Adresler 1
Şehit İlhan Aras Cad. No 60/A Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Telefonlar 2
Rank
300
Üyelik durumu
Üye

Sakarya'da Araç Fotoğraflama Stüdyosu Açıldı
Sakarya 'da Araç fotoğraflama stüdyosu açıldı. Anka otomotiv Sakarya şubesinde özellikle çevre galericileri rahatlatacak, fotoğraf çekme derdine son verecek bir uygulama başlattı.

Özel dekorasyon ve vitrin düzenleyerek araçları artık daha net ve anlaşılabilir şekilde resimlemek, araç alacaklar içinde anlaşılabilen 360 derece fotoğraf ve video çekimi ile fark yaratacak.

Galericiler için toplu çekimler için paket alımları karşılığında daha ekonomik olacak olup meslektaşlarımıza katkıda bulunmaktan gurur duyacağız.

Otomobil fotoğraflama neden önemli : Görselliğin reklam ve pazarlama dünyasındaki yerinin ne kadar büyük olduğunu hepimiz biliyoruz.

Tüketiciler tarafından bakıldığında, bir ürünün özellikleri ve sağlayacağı avantajları kadar nasıl göründüğü de oldukça önemlidir. Veya şöyle demek daha doğrucu olur: İyi bir sunumun satın alma kararını olumlu etkilemede payı son derece büyüktür.Ayrıca bu durum şirketler için yalnız satışların arttırılması için değil, marka imajı yaratma ve koruma açısından da önemlidir.

Tamda burada Anka Otomotiv Sakarya şubesinde faaliyete geçirdiği araç fotoğraflama stüdyosu , galericilerle veya otomobil alıp satanlarla rekabete değil hep birlikte başarı sağlamak adına devreye girmiştir.