Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Altınküre Okulları

Altınküre Okulları
Özel Okul, Lise, Ortaokul, İlkokul, Anaokulu
Adresler
İlköğretim Adresimiz:
Bahçelievler Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No: 22 A Serdivan Sakarya Türkiye
Lise Adresimiz:
Güllük Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 95 Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Lise İletişim Numaramız:
Telefon 3
İlköğretim İletişim Numaramız:
Üyelik durumu
Özel üye
Altınküre Okulları

TARİHÇE

Sakarya’nın yeni markası olan Altınküre Okulları’nın tarihi geçmişi 1995 yılına dayanmaktadır. Eğitim sektörünün önde gelen kurucularından Ahmet Sakarya, Aziz Kodalak ve Sebahattin Aktaş’ın dershane olarak çıktığı bu eğitim yolculuğuna 2012-2013 yılında okullaşma alanında ilk adımlarını atmış ve 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Altınküre Okulları’nı tüm bilgi ve birikim ve tecrübeleriyle bu camiaya kazandırmışlardır. Altınküre Okulları; seçkin deneyimli yönetim kadroları ve her biri kendi alanında uzman öğretmenleriyle çağa yön verecek genç kuşaklar yetiştirerek, eğitim sektörüne , anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olarak devam edecektir.

MİSYON

Öğrencilerin kendine özgü niteliklerini yitirmeden, doğaya ve çevresine duyarlı, kültürlere ve farklılıklara saygılı, sorgulayıcı bakış açısına sahip, kendine güvenen, iletişimi güçlü,milli ve manevi değerleri özümsemiş, bilgiye ulaşma yollarını bilen bireyler olmalarını sağlamaktır.

VİZYON

Eğitim sektöründe okul öncesinden yükseköğretime kadar , insani değerleri özümsemiş hayata hazır bireyler yetiştiren okul modeli olmak.

- Anaokulu
- İlkokul
- Ortaokul
- Lise


Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!