Akdemir Tente ve Pergole Sistemleri

Akdemir Tente ve Pergole Sistemleri

Branda, Tente, Pergole Sistemleri, Mafsallı Tente, Kasetli Tente, Kartal Tente, Körüklü Tente, Karpuz Tente, Şeffaf Branda, Zip Perde, Yarım Kasetli Tente, Wintent, Sabit Tente, Yarım Ay Tente, Muz Tente

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Güneşler Yenimahalle Çevreyolu Cad. No:7 Adapazarı / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Şükür Akdemir
İsmail Akdemir
Rank
1400

Akdemir Tente ve Pergole Sistemleri

İş ortamının getirdiği dayanışma ve paylaşıma bağlı güven veren ve destek sağlayan düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan bir kurumda çalışmak isteyenler için
Akdemir Tente ve Pergole Sistemleri doğru adres demektir

Akdemir Tente ve Pergole Sistemleri olarak hedefimiz her işimizi profesyonel ekipman deneyimli ve uzman kadro ile kaliteli ürün anlayışıyla yerine getirmektir. Ürünlerimizde her zaman sağlamlığa ve kaliteye önem vermekle birlikte satış sonrası hizmette yine
Akdemir Tente ve Pergole Sistemleri farkını sunarak bakım ve onarım hizmetlerini de yine aynı güvenceyle gerçekleştirmeye çalışırız.

Hizmetlerimiz


» Pergole

Basit bir kumaş yapısını tercih etmek yerine daha kaliteli ve daha uzun ömürlü bir tercih ile sektöre farklı bir giriş yapan ve aslında çok sayıda kullanıcının da dikkatini bu şekilde çekmeyi başaran raylı pergole tente modelleri her bütçeye uygun rakamları ile günümüzün en popüler modeli olmaya devam ediyor. Gösterişli bir duruşa sahip ve özellikle ölçü olarak diğer modellerden daha geniş bir alanı kaplayan modeldir. Raylı sistemin avantajını en iyi şekilde kullanmaya devam eden ve kendine has bu sistem ile  birlikte bir adım daha öne çıkan model ile sizde
Akdemir Tente ve Pergole Sistemleri farkıyla bu modele sahip olabilirsiniz .

» Mafsallı Tente

Tüm tente sistemlerimiz içinde en ekonomik olan klasik tente modeli sağlamlığı ve kalitesinden ödün vermeden müşterilerimize sunulur. Bu sistemde kullanılan parçalar alüminyum enjeksiyon döküm olup paslanma riski yoktur. Türkiye’deki en gelişmiş mekanizma özelliğine sahiptir. Yağmur kanalı sayesinde suyun saçaklardan aşağı akması engellenir. İsteğe bağlı olarak manuel , motorlu, rüzgar güllü (Rüzgarlı havalarda otomatik tentenin kapanmasını sağlayan ) ve hareketli saçak  seçeneklerimiz mevcuttur.

» Kasetli Tente

Sistemin en modern ve en gelişmiş ürünüdür. Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş  tümüyle kaset içinde kalır. Kasetli tente sadece gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici dizaynıyla da cephelere estetik katar kompakt bir duruşa sahip olmanın vermiş olduğu avantajla kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından korur.

» Kartal Tente

Kartal tente iki profil ayak üzerine monta edilen daha çok büyük bahçeler için ideal olan ayrıca restaurant cafe ve bar içinde tercih edilen tente sistemlerinin çift yöne acılan modelidir. Çatı ve ayakları elektrostatik boya ile paslanmaz hale getirilir. İsteğe bağlı olarak tekerlekli ve sabit modellerimiz mevcuttur.

» Körüklü Tente

Körüklü tente sistemi balkon ve cam üstlerine ev yada iş yerlerinde güneşe ve yağmura dayanıklı son derece etkili bir urundur. Körüklü tente sayesinde bahçe veya vitrin önlerinde daha geniş bir alanda gölge sağlayabilir mekanınızı güneş ve yağmurdan koruyabilirsiniz.

» Karpuz Tente

Görsellik bakımından diğer tente modellerinden garip bir şekilde ayrılıyor ve aslında sizde bu ayrımı basit bir şekilde fark edebiliyorsunuz. Karpuz tente modeli son donemde diğer modellerden bir adım daha öne çıkan ve işletme sahiplerinin ilgisini çekmeyi başaran bir modeldir. Düz yada paralel bir eğim ile oval bir biçimde alt kısma sarkan ve bu sayede karpuz tente adını alan bu sisteme sizde
Akdemir Tente ve Pergole Sistemleri farkıyla sahip olabilirsiniz

» Şeffaf Branda

Şeffaf branda ile birlikte genellikle kış bahçeleri ortaya çıkıyor ve genellikle dış mekan çalışmalarında da bu yapılanmaları görmek mümkün hale geliyor. Sizde daha kusursuz bir dış mekan çalışmasına imza atmak ve daha kaliteli daha uzun ömürlü bu modele sahip olabilirsiniz.

» Zip Perde

Zip Perde Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isterseniz, Zip Perde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Zip perde ya da bilinen adıyla fermuarlı perde bir dış cephe mekanizmalı perde sistemidir. Stor perde mekanizmasına sahip özel kumaşlarla donanmıştır.

Şık ve modern görüntüsü ile ihtiyaca karşılık verecektir.

» Yarım Kasetli Tente

Yarım Kasetli Tente Sisteminde mekanik aksam ve kumaşın üst kısmı kapalıdır. Bu sayede tente ile uygulama yapılan duvar arasında yağmura karşı izolasyon sağlar. Ayrıca mekanik aksam ve kumaş kısmen korunarak tente kullanım ömrü oldukça uzayacaktır.

Akdemir Tente ve Pergole Sistemleri olarak Yarım Kasetli Tente üretimi, satışı, montajı yapmaktayız.

» Wintent

Geniş uygulama alanına sahip Wintent Tente modern yapısı ile gölgelendirme sağlayan bir tente modelidir. 180 dereceye kadar hareket kailiyeti olan bu tenteler her tür ortama uygulanabilmektedir.

» Sabit Tente

Müşterinin seçeneği ve uygulanacak cephenin durumuna göre farklı şekil ve boyutlarda hazırlanan sabit tenteler açılıp kapanmasına gerek olmayan tente türleridir. Bir çok alana dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir.

» Yarım Ay Tente

Şekil olarak yarım ayı andıran bu tente modeli aşağı ve yukarı hareket sistemine sahiptir. Demir ya da alüminyum ayakları ile yelpaze şeklinde çalışan bu tente sistemi uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklı bir tente türüdür.

» Muz Tente

Sınıflandırmalar