Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Akçalı Tarım

Akçalı Tarım
Kabak ve Ayçekirdeği
Adresler
Adres 1
Çökekler Mah. Eski Ankara Cad. No: 37/A Adapazarı Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Web siteleri
Bu özellik sadece özel üyeler için geçerlidir
Üyelik durumu
Üye

Akçalı Tarım
Kabak ve Ay Çekirdeği

Hakkımızda

Firmamız 1985 yılında Ekrem AKÇALI tarafından Sakarya'da kurulmuş bir aile şirketidir. Başlıca hizmet alanlarımız ithalat ve ihracattır. Sakarya'da ayçekirdeği ve kabak çekirdeğinde kalite anlayışı AKÇALI TARIM ile başladı. Firmamız 33 yıldır kalite anlayışını teknoloji ile birleştirerek sektördeki farklılığını ve liderliğini sürdürmektedir.

AKÇALI TARIM teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretim sırasında kritik kontrol noktalarında elemeden geçen ürünleri el değmeden hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretiliyor, ayrıca müşterilerine sunduğu ürünlerin uzun süre tazeliğini koruması için depolara alınmadan eleme ve temizleme işleri yapılıyor.

Bu şekilde ürünlerin bayatlama ömrü 6 ay uzatılır.

Ürünlerimiz

* Kabak Çekirdeği
* Ay Çekirdeği

Kabak Çekirdeği

* Adapazarı Topak Çekirdeği 
* Trakya Hanım Tırnağı  
* Ürgüp Sivrisi  
  
Ay Çekirdeği

* Ala Çekirdek
* Dakota

Ay Çekirdeğinin Faydaları

-İçerdiği fosfor ve çinko kemik ve dişlerin oluşumu için gereklidir. Ayrıca fosfor, kalp kasının kasılması ve böbrek fonksiyonlarının düzenlenmesine yardımcıdır.

-İçerdiği çinko ise yaraların iyileşmesi, aknenin önlenmesi, bağışıklık sisteminin güçlenmesi, tekrarlayan enfeksiyonların ortadan kalkması, tat ve koku duyarlılığının güçlenmesi açısından önem taşır.

-İçerdiği B6 vitamini bağışıklık sistemini güçlü tutmaya yarar, kan şekeri düşüklüğüne faydalıdır.

-Ayçiçek yağındaki E vitamini kalp, damarlar, beyin ve sinir fonksiyonlarını düzenler, yaraların iyileşmesine yararlı olur. Prostat kanserine karşı korur, cilt yaşlılığını geciktirir.

-Posalı bir besindir. Posalı besinler kanser yapıcı zararlı maddelerin bağırsakta kalma süresini kısalttığı ve bağırsak duvarı ile temasını azalttığı için kanserden korunmada faydalı olurlar.

www.akcalikabakcekirdegi.com


Bize Ulaşın; 0 264 3793078

akcali1@hotmail.com

Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!