AGL Ulaştırma Lojistik

AGL Ulaştırma Lojistik

Nakliyat, Taşımacılık

Adresler
Adresler 1
Hanlı Sakarya Mah. Şehit Onbaşı Zekeriya Gözyuman Cad. 113/8 Arifiye Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Rank
150
Üyelik durumu
Özel üye
AGL Ulaştırma Lojistik

Hakkımızda
Adatepe Global Lojistik Tic. Ltd. Şti. 1968 Yılında taşımacılık faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulan firmamız, Sakarya merkezli olup daha sonrasında Gebze'ye 2. merkezini kurmuştur. Şartların olgunlaşmasıyla yeni oluşumlara açılmaya başlayan firmamız 2012 yılında lojistik faaliyetlere giriş yaparak genişlemiştir.

Misyonumuz
Firmamız, global ve yerel bazda lojistik ihtiyaçlarınıza fikirler sunmak ve ihtiyaçlarınızı gidermek amacıyla hizmet vermektedir. Globalleşen Dünya'nın ne kadar hızlıca küçüldüğünün farkındayız. Gelişen teknoloji ile birlikte lojistik sektörü de bu paralellikte potansiyelini arttırmış ve standartlarını yükseltmiştir. Adatepe Global Lojistik olarak, lojistik ihtiyaçlarında, müşterilerimizin çözüm ortağı olmak, onları anlamak, ihtiyaçları için çağa uygun çözümler üretiriz. Bir üreticinin sırtındaki yükü alır, onun çalışma verimliliğini artırırız. Bir tüccarın yükünü alır, sadece ticaretine odaklanmasını sağlarız. 1968 yılından bu yana taşımacılık faaliyetleri içerisinde olan firmamız, 2012 yılı itibariyle hizmet kalitesini global lojistik alanına genişletmektedir.

Vizyonumuz
Adatepe Global Lojistik, sektörün mutlak takipçisidir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, zeki çözümler üretmeyi kendine amaç edinmiştir. Her geçen gün ekibini genişleten, gücünü artıran firmamız daha sonraki yıllar içinde size de çözüm ortağı olmayı hedefliyor. Farklı bakış açılarını, yaratıcı çözümleri, ihtiyacınıza uygun en yeni lojistik çözümlerini takip ederek ve müşterilerimize sunarak, çözüm yelpazemizi genişletmek üzere çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. 


Hizmetlerimiz

- Lojistik Hizmetleri

- Depolama

- Yurtiçi Taşıma Hizmetleri

- Tedarik Zinciri Yönetim Sistemleri

- Proje Bazlı Tedarik Zinciri Yönetimi