ADM Pnömatik

ADM Pnömatik
Hidrolik, Otomasyon, Pnömatik Piston, Pnömatik Valf, Hidrolik Valf, Şartlandırıcı Rekor, Hortum Çeşiti
Adresler
Adres 1
Hanlı Mah. 9. Sk. No: 26/ Z 1 Yapı Kredi Bankası Yanı Arifiye Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Üyelik durumu
Özel üye
ADM Pnömatik

Firmamız;
Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon; Hidrolik Boru, Krom Kaplı Mil, İndüksiyonlu Mil, Özel Hidrolik Silindir, Hidrolik Ünite İmalatı, Hidrolik Hortum, Oring Çeşitleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Adm Pnömatik Hidrolik Pnömatik bugün, geniş stokları, deneyimli personeli, çağdaş organizasyon sistemi, yetişmiş teknik destek personeli ile daima önüne bakan bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Hizmet konularımıza giren alanlar; başta Hidrolik Pnömatik ürün temini ve ürün satışı, Mühendislik, Sistem Tasarımı, Teknik Danışmanlık ve satış sonrası Teknik Servis hizmetlerini, Türkiye Genel Mümessilliğini ve Distribütörlüğünü yaptığımız, dünyaca ünlü firmaların ürettiği malzeme, ekipman, donanım ve beyin gücü desteği ile sürdürmekteyiz.

Değişik kapasitelerde hidrolik güç üniteleri, hidrolik valf blokları, hidrolik silindirler ve pnömatik kontrol panolarının imalatının yanı sıra çeşitli özelliklerdeki hortumların istenilen boyda kesilip bağlantı rakorunun özel pres ve aparatlar vasıtası ile hortuma preslenmesi sağlanmaktadır.

Misyonumuz

Evrensel değerleri temel alarak yaptığı eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetleriyle her alanda yetkin, yaratıcı, girişimci, ahlaki değer ve toplumsal sorumluluk sahibi üstün nitelikli bireyler yetiştirmeyi, topluma ve çevreye duyarlı yüksek nitelikli bilimsel ve kültürel çalışmalar yapmayı ve insanlığın yararına sunmayı görev edinmiştir.

Vizyonumuz

“Bölgesine, ülkesine ve evrensel bilime katkıda bulunacak bir araştırma üniversitesi olmaktır.”

Pamukkale Üniversitesi; yeni kurulan bir üniversite olmakla birlikte, değişen iç ve dış koşullara kendisini hızla uyarlamakta, etkin bir yönetim anlayışıyla, stratejik hedeflerine doğru hızla ilerlemektedir.

Bu vizyon çerçevesinde;

Tüm öğrenciler, çalışanlar ve taraflar için bir öğrenme, araştırma ve yenilik merkezi olmayı, öğrencilerini evrensel niteliklerle donatarak, bireysel inisiyatif sahibi ve karar almakta güçlük çekmeyen aktif kişiler durumuna getirmeyi, kurumsal kimliğini güçlendirmede “hizmet ve kalite” odaklı yönetim yaklaşımını, mensuplarını en iyi iş fırsatlarına kavuşturacak eğitim politikasını izleyerek, bu politikayı iş dünyası ve toplum ile yoğunluklu ilişkiler çerçevesinde yürütmeyi amaçlamaktadır.

Ürünlerimiz;

» Elektrikli Kumandalı Valfler
» Hava Kumandalı Valfler
» Hız Ayar Valfleri
» Kol Kumandalı Valfler
» Hortumlar
» Mekanik Kumandalı Valfler Mini Seri
» Mekanik Kumandalı Valfler
» Otomatik Bağlantı Ekipmanları
» Patlaç Valfler
» Pistonlu Vanalar
» Pedal Kumandalı Valfler
» Popet Valfler
» Şartlandırıcılar
» Basınç Şalterleri
» Hidrolik Pompalar
» Hidrolik Yön Kontrol Valfleri
» Modüler Valfler
» Dişli Pompalar
» Hidromotorlar
» Lineer Araba
» Kızak
» O-Ring
» Valf Manifoltları
» Silindirler
» Selenoid Valfler