Adaşen Otomotiv

Adaşen Otomotiv
4*4 Güney Koreli Ssangyong Marka Araç Satışı, Plaza
Adresler
Adres 1
Yeni Sakarya Cad. No: 337 Şoförler Cemiyeti Karşısı Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 2
Telefon 3
Üyelik durumu
Özel üye

Adaşen Otomotiv

SSANGYONG
SSANGYONG 1954 yılında kurulmuş olup, 50 yılı aşkın bir süredir otomobil üretimi gerçekleştirmektedir. Üretim hayatına otobüs, kamyon ve özel amaçlı ticari araçlar (mikser, itfaiye aracı v.b.) üreterek başlamıştır.

1988 yılında Kore'de üretilen ilk 4x4 SUV araç olan KORANDO markasının üretimini gerçekleştirerek SUV çağını açmıştır. O günden itibaren, SUV pazarına yenilikleri, buluşları, kalitesi ve liderliği ile ününü ve güvenilirliğini devam ettirmektedir.

1990'ların başlarında, Mercedes-Benz AG stratejik ortaklık, teknoloji, yönetim ve dağıtım alanlarında işbirliği için SSANGYONG'a sermaye yatırımı gerçekleştirdi.

Bu ortaklık süresince teknoloji ve yönetim alanında ki yenilikler ve dağıtım kanallarında ki gelişmeler ile SSANGYONG teknolojik alanda da ustalığa sahip olarak, ileri teknolojiye haiz araçlar üretmeye ve bunları uluslararası pazarlara sunmaya başladı.

1993 yılında eşsiz bir tasarıma ve üstün performansa sahip MUSSO modelini SUV pazarına sundu.

1994 yılında kendi motorunu üretebilmek için bir motor fabrikasını büyük bir törenle açtı.

1995'de, Mercedes-Benz ile 3 yıllık işbirliği sonucunda ISTANA (MB100 olarak da bilinir) modelini hafif ticari araç pazarına sundu. Bir sonraki yıl geliştirilmiş dizayn ve teknolojiye sahip Yeni KORANDO modeli pazara sunuldu.

1997 yılında lüks binek araç pazarına sunulan CHAIRMAN modeli ile binek otomobil pazarına da girilmiş oldu.

1997 yılının sonlarında, tüm diğer Kore'li şirketler gibi bütün Asya ülkelerini etkileyen ekonomik kriz nedeni ile 1998 yılında Daewoo Grubu ile birleşmeye gidildi. Kriz atlatıldıktan sonra, 2000 yılında Daewoo Grubundan ayrıldı ve kendi bağımsız otomobil üretimine tekrar başladı.

Bunu mutakiben, SSANGYONG yeni bir yönetim politikası oluşturarak, dizayn ve Araştırma ve Geliştirme yetkinliklerini modernize ederek, satış ağını yeniden kurarak ve satış sonrası hizmetler programını yenileştirerek yeniden yapılanma programını başlattı.

Bu çabalar çok geçmeden meyvelerini vermeye başlamıştı. 2001 yılında REXTON modeli üretilerek teknolojik üstünlükleri ile birleşen modern ve zarif tasarımı ile SUV pazarına yeni bir yaşam getirildi.

2003 yılı sonuna doğru, yeni lüks binek modeli olan "New CHAIRMAN" ve 2.7L common rail dizel motorla donatılmış "New REXTON" modeli pazara sunuldu. Bunlara ek olarak, 2004 yılında RODIUS modeli ile MPV (multi purpose vehicle) segmentine girildi.

Zaman içerisinde KYRON ve ACTYON modelleri ile 2007 yılının başlarında ACTYON SPORTS pick-up modelini dünya pazarlarına sunarak şu anki ürün gamına ulaştı.

SSANGYONG kıtalar arası ortakları ile birlikte daha fazla uluslar arası pazarlara girebilmek için stratejik işbirlikleri kuruyor. Yeni sermaye yatırımları ile birlikte var olan ürünlerini geliştirmek ve yeni ürünler üretebilmek için yatırımlarını sürdürmektedir.

Müşterilerine günlük yaşamlarında, iş hayatlarında ve boş vakitlerinde keyifle kullanmak isteyecekleri araçlar sunan SSANGYONG parlak bir gelecek beklemektedir
.

Modeller

- Actyon
- Rexton
- Kyron
- Rodius
- Actyon Sports
- Korando
- Korando Sports
- Tıvoli

Hizmetlerimiz

- Yıllık Araç Kiralama
- Doblo Araç Kiralama
- Linea Araç Kiralama
- Korando Araç Kiralama
- Rexton Araç Kiralama
- Korando Sports Araç Kiralama


SsangYong tanıtım videolarını izlemek için tıklayınız >>

SsangYong Teknoloji

Tüm 4x4 SsangYong ürünleri bu alanda uzun yıllar neticesinde kazanılmış tecrübenin ürünüdür.

Binlerce saatlik özenli testler neticesinde ayrıntılı olarak geliştirerek, Size SsangYong marka bir araca sahip olmanın üstün keyfini ve Ssangyong'a özgü sürüş rahatlığını yaşatan araçlarımızı ürettik. Sitemizde bu üstün özelliklere sahip 5 modelimizi keşfedebilirsiniz.