Adapazarı Güray Vinç

Adapazarı Güray Vinç

Vinç Kiralama, Vinç Hizmetleri, Çelik Konstrüksiyon Yapı Montajı, Konteyner Nakil Hizmeti, Totem - Tabela Taşıma, Kiralık Tele Handler Hizmetleri ile Kaldırma, Kiralık Sepetli Vinçler

Daha fazlası...
_____________
İletişim bilgileri
Harita
Hata Raporla
Adresler
Adres 1
Modern Sanayi Sitesi 8043. Sk. No: 19 (Engin Rulman Yanı) Erenler / Sakarya
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Rank
650

Adapazarı Güray Vinç

Güray Vinç, çekici ve kurtarıcı hizmetleri, her türlü taşıma ile yol yardım hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Tecrübeli ve güçlü bir kadro ile kurulan Güray Vinç kiralama sırasında, hem müşteriye hem de sektördeki diğer hizmet birimlerine vinçlerin bakım ve onarımında teknik destek vermektedir.

Vizyonumuz;
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ve sektörümüzde tercih edilen, saygın ve öncü olarak hizmet sunmak, sektörü yönlendiren güçlerden biri olmak.

Misyonumuz;
Güray Vinç süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına iyi odaklanmak, bu alanlarda en kaliteli hizmet sunmak, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından hissedarlarına ve topluma kadar tüm paydaşları için değer yaratmaktır.

Ana Değerlerimiz;
» Dürüstlük 
» Esneklik 
» Müşteri odaklılık 
» Sürekli gelişim

Vinç Hizmetleri

Kiralık Vinç

Her türlü taşıma işleriniz için vinç kiralama hizmetimiz mevcuttur. 
İşlerinizi daha da kolaylaştırmak için kiralık vinç hizmetimizle yanınızdayız.

Kiralık vinç, kiralık mobil vinç, kiralık teleskobik vinçler, kiralık vinçli kamyonlar, kiralık çekiciler, kiralık sepetli vinçler, kiralık telehandler hizmetleri ile kaldırma, indirme, yükleme, boşaltma, montaj, demontaj, tahmil, tahliye, kurtarma, yıkım, hafriyat, nakliyat, taşıma ve her türlü ağır nakliye işleriniz için size bir 'tık' uzaktayız.

Yapılmasını isteğiniz işlerinizi en hızlı, en emin ve en verimli bir şekilde tamamlayacağımızdan emin olabilirsiniz. 'En’lerden, en iyilerden, en çok fark yaratanlardan hizmet almak istiyorsanız, bize ulaşın!

Çelik Konstrüksiyon Montajı
Çelik konstrüksiyon taşıma işleri ve montajı firmamız tarafından yapılır.

Konteyner Nakil Hizmeti
Konteynırların uzun mesafe ve kısa mesafe nakil işleri firmamız tarafından yapılır.

Totem - Tabela Taşıma
Totem ve tabelaların taşınması işleri firmamız tarafından yapılır.


E-posta: gurayvinc@hotmail.com

Sınıflandırmalar