Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Ada Platech

Ada Platech
Nikel Kaplama, İnoks Karartma, Fosfat Kaplama
Adresler
Adres 1
Yeşiltepe Mah. 8026 Sk. No:3 Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Üyelik durumu
Özel üye
Ada Platech

2006 yılında hizmet vermeye başlayan Tekmetal Kaplama ve 2007 yılında hizmet vermeye başlayan
Aydemir Metal Kaplama firmaları 2015 yılının Mayıs ayında üstün hizmet anlayışlarını birleştirme kararı almıştır.
2015 yılının Ağustos ayında Gebze’de bulunan otomotivin öncü yan sanayilerinden olan Platech Kaplama Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Sti. firması satın alınmıştır. Platech Kaplama Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Sti. firması revize edilerek AdaPlatech Teknoloji Yüzey İşleme San. ve Tic. A.Ş. olarak 2016 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

2500 m2 alana sahip firmamız Otomasyonlu Çinko Nikel,Otomasyonlu Alkali Çinko,Otomasyonlu Alkali Çinko Tambur Hattı, Otomasyonlu Asitli Çinko Tambur Hattı, çeşitli renklerde pasivasyonlar (Çinko Nikel siyah, Çinko Nikel şeffaf, Çinko Cr+3 sarı, yeşil, siyah.), Akımsız Nikel Kaplama, Kalay Kaplama, Alüminyum Kromatlama (Alodine), Çinko Fosfat, Demir Fosfat, Mangan Fosfat, paslanmaz karartma (inoks), ve otomatik konveyörlü elektrostatik toz boya hattı, Box tipi elektrostatik toz boya fırını ile üstün hizmet vermektedir.

Ayrıca sürdürülebilir kalite anlayışına sahip olan AdaPlatech hizmetini donanımlı laboratuvarı, X-RAY ölçüm cihazı ile desteklemektedir. AdaPlatech bünyesinde bulunan donanımlı çalışanları ve üstün mühendislik hizmetleri ile alanının en iyisi olmayı hedeflemektedir. AdaPlatech Teknoloji Yüzey İşleme San. Ve Tic. A.Ş. ailesi olarak  geleceğe birlikte yürümeyi temenni ediyoruz.
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle!