Ada Çalışkan Metal

Büyükbaş Hayvan Ekipmanları, Ahır Ekipmanları, Çelik Çatı, Panel Çit, Ferforje ve Çelik Konstrüksiyon
Adresler
Güney Mobilyacılar Sanayi Sitesi 1292. Sk. No: 36 Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Telefon 2
Telefon 3
Telefon 4
Telefon 5
Web siteleri
Bu özellik sadece özel üyeler için geçerlidir
Üyelik durumu
Üye
Hakkımızda

Ada Çalışkan Metal olarak ferforje ve çelik konstrüksiyon ile müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.

Çelik çatı, açık besi yemlik kilit sistemi ve yataklık, ferforje, kapı ve korkuluk, alüminyum sineklik, demir doğrama, Fıratpen PVC ürünleri ile Çalışkan Metal sizlerle.

Çelik Çatı

Çelik çatı genellikle sanayilerde kullanılan evler için de minyatür olarak düzenlenen çatı koruma sistemidir.

Çelik çatı binanızın çatısına kurulan, demir ve çelik malzemelerden kullanılan, yapı aşamasından güçlü, güvenlik açısından tercih edilen en iyi yapı malzemesidir. Çelik çatı rüzgâr, fırtına, yağmur ve kar gibi doğal olaylardan binanızı en güvenli şekilde korur ve sizlere en rahat ve konforlu yaşamı sunar. Diğer çatılar gibi su alma, devrilme, kopma ve yerinden çıkma gibi olaylardan etkilenmeyen çelik çatı sağlığınızın güvencesi konusunda da ileriye dönük bir yapılanmadır.

Tahta ve plastikten yapılan korumalardan çok daha güçlü yapıya sahip olan çelik çatı sistemleri fırtına, deprem ve yağmur gibi olaylarda yüksek direnç göstermekte, yıkılmaya karşı da sizlere güvenlik sağlamaktadır.

Çelik Çatı Hangi Avantajları Sunar?

Deprem yaşanma olasılığı oldukça fazla olan Türkiye'de, yüksek sayılardaki hayat kayıpları büyük oranda, yapıların depreme karşı güçlü dirence sahip olmamasından dolayı gerçekleşmektedir. Binayı taşıyan temel sistemlerin güçsüz şekilde inşası depremlerde çok büyük risktir. Çelik çatıların önemi, işte bu anda deprem anlarında, binanızın kendi ağırlığına ek yük meydana getirmeyerek can ve mal kaybını çok büyük oranda azaltmaktadır. Bugüne kadar aşina olduğunuz çatı kaplama sistemlerinden, yapısındaki gelişmiş teknoloji ve estetik görünüm sayesinde ön plana çıkıyor. Ürünlerimiz yeni nesil inşaat teknolojileri için vazgeçilmez bir sistemdir. Siz de binanızın çatısının güçlenmesini istemez misiniz? Çatınızın güçlenmesine yapacağınız yatırım, gelecekte karşılaşacağınız afetlere karşı bir sigortadır.

Projelendirme ve kurulum adına tüm çatı sistemlerine benzer şekilde, yapının üstüne müşteri beklentileri de eklenerek montajı yapılan sistemlerimiz yaşanan depremlerde yıkımın sonuçlarını en hafife indirgemek için ters dönerek depreme mukavemet gösterip, can ve mal güvenliği sağlamaktadır. Deprem bölgesindeki ülkemiz için bu çok büyük bir avantajdır.

Türkiye’de evlerin çatılarına bakıldığında genelde ahşap ya da kiremitten yapıldığından dolayı belirli bir zaman geçtikten sonra maalesef dayanıklılığı konusunda yıpranmalar, kırılmalar meydana gelerek sorunlar oluşabiliyor. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmamanız açısından sizlere tavsiye ediyoruz.  

Ürünlerimiz;

» Büyükbaş Yemlik Kilit Sistemleri
» Büyükbaş Yataklıkları
» Kuzu Yemliği
» Çelik Çatı
» Ferforje Kapı
» Polikarbon Çelik Garaj
» Demir Doğrama
» Panel Çit