Ada Ambalaj

Ada Ambalaj

Oluklu Mukavva, Koli Kutu İmalatı

Adresler
Adresler 1
Yeni Mah. Yeni Karasu Yolu Cad. Özcanlar İnşaat Yanı No: 34/1 Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefonlar 1
Web siteleri
Rank
225
Üyelik durumu
Özel üye

Ada Ambalaj

Kurulduğumuz günden bu yana kalite politikamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet vermek ve yapmış olduğumu tüm üretimlerde aynı kalite standartlarını yakalamak, müşteri memnuniyetinde en iyi verimi almaktır.

Ada Ambalaj olarak, müşteri memnuniyetinde yakalamış olduğumuz başarı bizlere onurla ve daha yenilikçi fikirlerle yolumuzda ilerlememizi sağlayan en önemli faktördür.

Yapmış olduğumuz üretimlerde amacımız, kalite standartlarını her koşulda gerçekleştirmek, geliştirmek ve daha ileri teknolojilerle üretimde en kaliteli işlere imza atmaktır. Üretimlerde kullandığımız malzemelerde kaliteden asla ödün vermememiz en temel kuralımız olup, bu kuralımızdan asla taviz vermemekteyiz.

Ürünlerimiz

Seperatörlü Koli
Tutmalıklı Kesimli Koli
Teleskopik Tava Koli
Geçmeli Tabanlı Kutu
Dar Kesimli Kutu
Çökme Tabanlı Kutu
Çift Taraflı Bindirmeli Koli
Standart Koli
Tam Kapaklı Koli
Lokum Kutusu
Ayakkabı Kutusu
Pizza
Kutusu

Ada Ambalaj olarak amacımız, ambalajlama teknolojilerinde kazandığımız tecrübeyi ve bilgi birikimin en iyi şartlarda tüm müşterilerimize iletmektir.

Firmamız bu amaçtan hareketle en iyi, en doğru, en hızlı ve güvenilir paketleme çözümlerini hizmetinize sunmaktır. Size en iyi tasarımları, en kaliteli şekilde sunabilmek için geliştirilen makinaları ve ürünlerimizi sizlere temin ederek hayalinizdeki ambalajlama şeklini gerçekleştirebilirsiniz.

Makine parkurumuz ve işinde uzman ekibimizle elimizden geleni değil, elimizden gelenin daha fazlasını yapmak, alanımızda sürekli kendimizi geliştirmek ve en iyi olmak amaçlarımızın başında gelmektedir.

Ada Ambalaj olarak hedeflediğimiz, başarı yolunda kalite ve güvenle hızlı adımlarla ilerlerken sizler gibi alanında uzmanlaşmış şirketlere de hizmet vermek ve değerli müşterilerimiz ve referanslarımız olarak görmekten mutluluk duyarız.

Toptancılar ve İmalathaneler sektöründeki üyeliğimizi görmek için tıklayınız.