Ada Ambalaj

Oluklu Mukavva, Koli Kutu İmalatı
Adresler
Yeni Mah. Yeni Karasu Yolu Cad. Özcanlar İnşaat Yanı No: 34/1 Erenler Sakarya Türkiye
Telefonlar
Telefon 1
Üyelik durumu
Özel üye
Ada Ambalaj

Kurulduğumuz günden bu yana kalite politikamız, müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet vermek ve yapmış olduğumu tüm üretimlerde aynı kalite standartlarını yakalamak, müşteri memnuniyetinde en iyi verimi almaktır.
Ada Ambalaj olarak, müşteri memnuniyetinde yakalamış olduğumuz başarı bizlere onurla ve daha yenilikçi fikirlerle yolumuzda ilerlememizi sağlayan en önemli faktördür.
Yapmış olduğumuz üretimlerde amacımız, kalite standartlarını her koşulda gerçekleştirmek, geliştirmek ve daha ileri teknolojilerle üretimde en kaliteli işlere imza atmaktır. Üretimlerde kullandığımız malzemelerde kaliteden asla ödün vermememiz en temel kuralımız olup, bu kuralımızdan asla taviz vermemekteyiz.
Ürünlerimiz
Seperatörlü Koli
Tutmalıklı Kesimli Koli
Teleskopik Tava Koli 
Geçmeli Tabanlı Kutu 
Dar Kesimli Kutu
Çökme Tabanlı Kutu
Çift Taraflı Bindirmeli Koli
Standart Koli
Tam Kapaklı Koli
Lokum Kutusu
Ayakkabı Kutusu
Pizza 
Kutusu

Ada Ambalaj olarak amacımız, ambalajlama teknolojilerinde kazandığımız tecrübeyi ve bilgi birikimin en iyi şartlarda tüm müşterilerimize iletmektir.
Firmamız bu amaçtan hareketle en iyi, en doğru, en hızlı ve güvenilir paketleme çözümlerini hizmetinize sunmaktır. Size en iyi tasarımları, en kaliteli şekilde sunabilmek için geliştirilen makinaları ve ürünlerimizi sizlere temin ederek hayalinizdeki ambalajlama şeklini gerçekleştirebilirsiniz.
Makine parkurumuz ve işinde uzman ekibimizle elimizden geleni değil, elimizden gelenin daha fazlasını yapmak, alanımızda sürekli kendimizi geliştirmek ve en iyi olmak amaçlarımızın başında gelmektedir.
Ada Ambalaj olarak hedeflediğimiz, başarı yolunda kalite ve güvenle hızlı adımlarla ilerlerken sizler gibi alanında uzmanlaşmış şirketlere de hizmet vermek ve değerli müşterilerimiz ve referanslarımız olarak görmekten mutluluk duyarız

Fabrika ve Büyük Tesisler sektöründeki üyeliğimizi görmek için 
tıklayınız»