Zeki Başkan, Herkesle Kol Kola Omuz Omuza

Omuz askısı
kristal kola bayi
13 yıl önce

Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Ali Erbaş ve Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Harun Kaya, Sakarya İl Müftüsü Sinan Cihan, Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ziyaret etti.

Başarılar Diliyorum

Sakarya İl Müftüsü Sinan Cihan, Sakarya’nın hızlı bir gelişim içinde olduğunu ifade ederek, “Sakarya’mız her açıdan gelişiyor ve değişiyor. Bu gelişimin önümüzdeki yıllarda da hızla süreceğini düşünüyorum. Büyükşehir belediye başkanımıza şehrin gelişiminde büyük görevler düşüyor. Zeki başkanımıza başarılar diliyorum” dedi.

Sakarya’yı Yükseltecek
 
Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Ali Erbaş ise, Zeki Toçoğlu’nun şehrin gelişimine büyük katkılar sağlayacağını söyledi. Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Harun Kaya, eğitim camiasından gelen Zeki Toçoğlu’nun Sakarya’yı gelişmiş şehirler arasındaki yerini yükselteceğini ifade ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaretler Sürecek

Başkan Zeki Toçoğlu’nu ziyaret edenler arasında Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu da vardı. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya, “Serdivan’da güzel hizmetler yapan Zeki başkanımız inşallah bundan sonra Sakarya’mızın tümüne hizmet edecek. Kendisine başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Zeki Toçoğlu’na tebrik ziyaretleri önümüzdeki günlerde de sürecek.