Zabıtalar İş Başında

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, şehirdeki denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Ana arter üzerinde bulunan meydan, bulvar ve yaya yollarında izinsiz olarak yapılan işgallere zabıta ekiplerince müdahale ediliyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nde, Mayıs ayı içerisinde, genel denetimler düzenli olarak yürütülürken 54 adet ihbarname ve 155 adet zabıt tanzim edildi. Ana arter üzerinde bulunan meydan, bulvar ve yaya yollarında izinsiz olarak yapılan işgallere zabıta ekiplerince müdahale edilirken, halkın alışverişini rahatlıkla yapabilmesi için kaldırıma araç park eden 120 sürücüye cezai işlem uygulandı.

Cadde ve bulvarlarda, kamuya ait alanlarda seyyar satıcılara yönelik çalışmalarda gerekli hassasiyet gösterilirken, kömür denetimleri ve diğer denetimleri yapmak üzere 11 adet zabıta görevlendirildi ve 120 adet aracın kontrolü gerçekleştirildi.
Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ana arterlerde bulunan izinsiz reklam tabelaları ve bez afişleri de kaldırarak görüntü kirliliğini engellemek için çalışmalar gerçekleştirdi.
14 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]