Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Yılmaz Vural'ın yeni gelir kapısı! Adeta para basıyor

Sakaryalı ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, sempatik ve babacan tavrıyla para basıyor. Pek çok ünlü isim için yeni gelir kapısı olan kişiye özel video sistemine katılan Vural, bir sosyal medya platformuna 1200 lira yatıranların isteği üzerine; ismi verilen kişinin doğum gününü kutluyor ya da kavga eden çiftleri barıştırmak için özel videolar çekip gönderiyor. İşte ünlüler dünyasının yeni gelir kapısının ayrıntıları...

Türk futbolunun en renkli kişiliklerinden biri olan tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural'ın yeni kazanç kapısı ortaya çıktı.


Çiftleri barıştırıyor

Ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, sempatik ve babacan tavrıyla para basıyor! Yılmaz Hoca, bir sosyal medya platformuna 1200 lira yatıranların isteği üzerine; ismi verilen kişinin doğum gününü kutluyor ya da kavga eden çiftleri barıştırmak için özel videolar çekip gönderiyor


Sabah'ta yer alan habere göre; ünlülerin yeni gelir kapısı, kişiye özel videolar! Pek çok sanatçının dahil olduğu sistem şöyle işliyor:

Bir sosyal medya platformuna belirli bir ücret yatırılıyor, ünlü isimler de bunun karşılığında sevdiğiniz kişilere özel videolar çekip karşı tarafın doğum gününü kutluyor. Serdar Ortaç'tan Cengiz Kurtoğlu'na onlarca ünlünün yer aldığı sisteme Yılmaz Vural da dahil oldu.

Tavsiyede bulunuyor, 1200 TL kazanıyor

Yılmaz hoca, arkadaşına jest yapmak isteyenlerin dileğini yerine getiriyor. Evlenmek isteyen gençler adına "Bu çocuk iyi biri, kaçırma!" diye karşı tarafa tavsiyelerde bulunuyor. Eşi, arkadaşı ya da sevgilisiyle arası açık olanlara arabuluculuk yapıp ortamı yumuşatan esprili videolar gönderiyor. Vural, bu çekimler için 1200 lira talep ediyor. Vural'a ilgi büyük.

1 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]