Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Yerel gazete manşetleri

7 Mayıs Salı gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Adapostası: 3 Bin Çürük Binaya Sağlamdır Raporu

Hitli Operasyonu Kapsamında gözaltına alınarak serbest bırakılan beton firması sahibi ve SAÜ\'lü Akademisyen\'in telefon görüşmeleri teknik takibe takıldı. Ulusal Basında geniş yer bulan habere göre 3 bin çürük binaya rüşvet ile sağlam raporu verildi.

Bizim Sakarya: Gözler Yine Yönetimde !

Mahmut Kösemusul ve arkadaşlarının galibiyetiyle sonuçlanan Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimlerinin ardından şimdi tüm dikkatler yönetimde kimlerin yer alacağına çevrildi.

Sakarya Halk: "Yine Adayım"

Cumartesi günü gerçekleştirilen Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis Üyeliği ve Komite Seçimlerini gazetemize değerlendiren Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu önümüzdeki seçimde yeniden aday olacağını açıkladı.

Sakarya Yenihaber: Garip Tahsis

Orman Bölge Müdürlüğü Serdivan Çubuklu\'da 60 Dönümlük araziyi 3 AKP\'liye tahsis etti. Araziye ceviz ekmek için ormanın araçları günlerce çalıştı. Köylü ayaklanınca tahsis kaldırıldı.

Sakarya Yenigün: Çifte Heyecan

SATSO\'da Mahmut Kösemusul\'un Yönetim Kurulu Başkanı olması kesinleşirken, gözler bu kez meclis başkanlığına çevrildi. Ancak, meclis başkanlığı için de Adnan Borazancıoğlu\'nun tek aday olması beklenirken, en büyük heyecan ise yönetim için yaşanacak.

Yeni Sakarya: Başkanlar Terleyecek

Başbakan Erdoğan\'ın ilimize yapacağı ziyaret öncesinde yerel yöneticileri ter bastı. Başkanlar yarım kalan hizmetlerini bitirmenin derdine düştü.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle