Yerel gazete manşetleri

1 Mayıs Çarşamba gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Bizim Sakarya: Bu Kadarı "Pes" Dedirtti !

Akil İnsanların ziyaretleri öncesinde olağanüstü güvenlik önlemleri alınmaya başlandı. Sosyal medya üzerindeki yazışmalar da sıkı bir takibe alındı. Gazetecilere de izin alma şartı getirildi.

Sakarya Halk: 15 Mayıs\'ta başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan, Adaray projesinde çalışmaların sona doğru geldiğini belirterek "Şu an personele iki haftalık bir eğitim verilecek. 15 Mayıs\'ta halkımızla birlikte ücretsiz test sürüşlerine başlayacağız" dedi.

Adapostası: Skandal

Deprem Bölgesi Sakarya\'da binalarda kullanılan hazır beton, yapıların denetimi ve orta hasarlı binaların tespitinde usulsüzlük yapıldığı gerekçesiyle emniyet operasyon yaptı.

Sakarya Yenihaber: Beton Baskını

Polis, beton santrali sahibi H.A ve SAÜ İnşaat Fakültesi Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. K.Y \'nin aralarında olduğu 47 kişiyi gözaltına aldı.

Sakarya Yenigün: Depremden Beter!

Sakarya\'da beton numune analizlerinde usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla, bir yıl önce başlatılan soruşturma kapsamında, dün sabah düğmeye basan polis 47 kişiyi gözaltına aldı.

Yeni Sakarya: Sakarya\'da Deprem!

Beton numune analizlerinde usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla ilgili 47 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanların arasında SAÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü\'nde görevli 2 öğretim üyesiyle bir hazır beton firmasının sahibi de bulunuyor.

11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]