Yerel basında bugün

25 Haziran Salı gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Yeni Sakarya: "Şeker Ayağa Kalktı"

Yerel bir gazetede Şeker Fabrikası içerisinde kesilmesi izne tabi ağaçların kesildiği yolunda yapılan habere tepki Genel Müdür Naci Özavcı\'dan geldi: " Yok böyle bir şey"

Sakarya Yenigün: "CHP\'de Çatırdama"

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, il yönetiminden söylendiği gibi, 4 kişinin değil, 3 kişinin istifa ettiğini belirterek, "İstifalar öyle abartıldığı gibi bir durum teşkil etmiyor" diye konuştu.

Sakarya Yenihaber: "Adapark Unutuldu"

Camili\'de Ayçiçeği Vadisi\'nde uygulanmak üzere Adapazarı Belediyesi tarafından hazırlanan Adapark Projesi\'ni Büyükşehir Belediyesi devraldı. Ancak Büyükşehir yönetimi projeyi rafa kaldırdı.

Adapostası: "Adaray 29 Ekim\'de Sapanca\'da"

Adaray Sapanca\'ya kadar işlemeye başlıyor. Hattın sahibi konumundaki TCDD, 29 Ekim\'de YHT\'nin devreye girmesi ile Sapanca\'daki 3 hattı Adaray\'a verecek. Gar Maydanı\'ndan Adaray\'a binen yolcu Sapanca\'ya kadar seyahat edecek.

Sakarya Halk: "Başkanlara Anket"

2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesi ilimizde AK Parti Genel Merkezi tarafından vatandaşın beklentilerini öğrenmeye yönelik anket yaptırılıyor. Yüz yüze yapılan ankette bu kez Büyükşehir Belediyesi ile Adapazarı Belediyesi\'nin çalışmaları hakkında vatandaşlara çeşitli sorular yöneltiliyor.

Bizim Sakarya: " Maaşlılar Temmuz Zammını Bekliyor!"

Önümüzdeki ay enflasyon farkı ve zam alacak emekliler, maaş hesabına başladı. Bu arada milyonlarca emekli yeni bir intibak yasası çıkması halinde, maaşında olacak artışı da hesaplıyor.

sakarya yerel kültür derneği eğitim kursları
9 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]