Yerel basında bugün

25 Mayıs Cumartesi gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Adapostası: Bütün İlçeler Ak Oldu

Karasu\'da Mehmet İspiroğlu ve Pamukova\'da Cevat Keser AK Parti saflarına katılıyor. Başbakan Erdoğan her iki ismi de onayladı. İlçe Teşkilatları gece yarısı acil durum toplantısı yaptı.

Sakarya Halk: AK Partili Oluyorlar

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspirlioğlu ile Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser AK Parti\'ye katılıyorlar. Katılımın Salı günü AK Parti Grup toplantısında gerçekleşeceği ve belediye başkanlarına AK Parti rozetlerini Başbakan Erdoğan\'ın bizzat takacağı belirtiliyor.

Bizim Sakarya: İşçi Babası Başkan!

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk belediyede çalışan işçilerin maaşlarına birinci yıl yüzde 17, ikinci yıl enflasyon oranına ilave artı yüzde 1 olmak üzere yüzde 25 zam yaptı.

Sakarya Yenihaber: Mezar Açtıran Korkunç İddia!

77 yaşındaki Emin Tetik kalp krizi geçirince Yenikent Devlet Hastanesi\'ne kaldırıldı. Gece hayatını kaybettiği belirtilen Tetik mezara gömülürken başında fark edilen yarık ortalığı karıştırdı.

Yeni Sakarya: AK Parti\'ye Geçiyorlar

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspirlioğlu ile Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser AK Parti\'ye geçiyor. İki başkanın rozetlerini Salı günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan takacak. AK Parti Karasu ve Pamukova teşkilatları ise karardan rahatsız.

Sakarya Yenigün: Doğalgaz Çıkmazı !

Sakarya\'da neredeyse tüm ilçelere doğalgaz götürülmeye başlanırken, Adapazarı\'nda yeni biten inşaatlara ise aylardır doğalgaz bağlantısı yapılamaması tepkilere yol açtı.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]