Yerel basında bugün

sakarya yerel kültür derneği
9 yıl önce

24 Haziran Pazartesi gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

 Yeni Sakarya: "Milletimizin Hizmetindeyiz"

Erenler\'de vatandaşlarla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Şehirlerimizi vatandaşlarımızla güzelleştiriyoruz. Milletimizin her zaman hizmetindeyiz" dedi.

Sakarya Yenigün: "Dava Üstüne Dava"

Adapazarı Evrenköy Mahallesi\'nde (Köyü), 50 yıldır kullandıkları 2-B kapsamındaki araziler için devletten tapu bekleyen vatandaşlar, Orman İdaresi\'nin açtığı dava ile şok yaşadılar.

Sakarya Yenihaber: "Güya Mühürlü"

Sapanca Kırkpınar\'da bir iş merkezi inşaatıyla ilgili olarak imar düzenlemesi 1. İdare Mahkemesi tarafından durduruldu. Mühürlenen inşaat yargı kararına rağmen tamamlanma aşamasına geldi.

Adapostası: "Avrupalıya Su Eğitimi Sakarya\'da Verilecek"

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Su Yönetimi Eğitim Merkezi projesinde çalışmaların sürdüğünü kaydederek, "Türkiye ve yurt dışından bu konuda personeller burada eğitilecek. Merkez ile Sakarya\'nın uluslararası arenada tanıtımına önemli katkılar sağlanacak" dedi.

Sakarya Halk:" Kamyoncular Garajı Parka Dönüşüyor"

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Karaaptiler Mahallesi\'nde OSB\'nin karşısında inşa edilen yeni kamyon ve tır parkının çok yakında tamamlanacağını, kamyoncular garajının bulunduğu alana ise tüm bölgeye hitap edecek yeni bir park çalışmasının çok yakında hayata geçirileceğini açıkladı.

Bizim Sakarya: "Pazar Sabahı Halkı Dinledi"

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler Dilmen Mahallesi sakinleriyle Pazar kahvaltısında bir araya geldi ve "Milletimizin hizmetindeyiz" dedi.