Yerel basında bugün

21 Mayıs Salı gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Sakarya Halk: İki Kardeş İçin Umut Işığı

\'Ağır kombine immün yetmezliği\' teşhisi konulan, ilik nakli için anne babasının dünyaya getirdiği kardeşinde de aynı hastalık olduğu anlaşılan 3 yaşındaki Berat ve Kardeşi Ensar için umut ışığı belirdi.

Bizim Sakarya: Hayatı Karardı

Geçtiğimiz hafta Dağdibi\'nde meydana gelen kazada 2.56 promil alkollü olan ve bir gözü de görmeyen sürücü M.C\'nin çarptığı polis memuru İsmail Döre\'nin yaşamı tam drama dönüştü.

Adapostası: Üründen Ürüne Ödeme

Kocaali ile gündeme, köylünün kangren olmuş kredi sorunu sonunda çözüldü. Denizbank ile üreticiler ödeme planı konusunda anlaştı. Bankaya olan borç 10 yılda ve hasattan hasada ödenecek.

Sakarya Yenihaber: Şehide Ayıp

1986 yılında şehit olan Mustafa Geyve\'nin ailesine Karapürçek Yazılı Gürgen köyü\'nde yaptırılan ilkokula şehidin adı verileceği belirtildi. Okul bitti. Söz unutuldu.

Sakarya Yenigün: Sağlıkta Atılım

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Ünal Küçükyılmaz, SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi\'nin kampüsünde kalp ameliyatlarının gerçekleşmesi için, yeni düzenleme yapıldığını söyledi.

Yeni Sakarya: Bu Binanın Benzeri Yok

Adapazarı\'nda sayıları günden güne azalan tarihi yapılardan biri daha satılığa çıkarıldı. Başta Valilik olmak üzere ilgili kurumlardan bu kültür mirası eserleri topluma kazandırması isteniyor.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]