Yerel basında bugün

20 Mayıs Pazartesi gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Adapostası: Kutluata\'dan TÜPRAŞ Tepkisi

MHP Milletvekili Münir Kutluata, TÜPRAŞ\'ın Sapanca Gölü\'nden su çekmesini maliyetten kaçmak olarak tanımlarken; hükümete de tepki gösterdi.

Bizim Sakarya: Çakırsoy: 3   Kocacık: 2

Üç listeyle girilen seçimlerde mevcut başkan Selahattin Çakırsoy\'un listesi 372, Orhan Kocacık\'ın listesi 197 oy alırken, Mustafa Keskin\'in listesi 52 oyda kaldı.

Sakarya Halk: Yeniden Çakırsoy

Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 21. Genel Kurul sonucunda mevcut başkan Selahattin Çakırsoy, en yakın rakibine 172 oy fark atarak yeniden başkan seçildi.

Sakarya Yenihaber: CHP\'de Şok İstifa

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaali İlçe Başkanı Murat Altıntaş ve 15 kişilik Yönetim Kurulu, İl Başkanı Ecevit Keleş\'i şovmenlikle suçlayarak görevinden ayrıldı.

Sakarya Yenigün: Bu Nasıl İştir ?

Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi\'nin mevcut binası 201 yatak ile yetmezken, yeni yapımına başlanacak 200 yataklı hastane binasının Sakarya\'ya nasıl yeteceğini merak eden vatandaşlar, "Bu nasıl iştir? " diyorlar.

Yeni Sakarya: Nasıl Nefes Alacağız?

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, yeşil alanlarda fabrikalar, taş ocakları ve santraller kurulmak istendiğini söyleyerek, " Sorumluluk iktidarındır. Bu gidişle nefes dahi alamayacağız" dedi.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]