Yerel basında bugün

18 Mayıs Cumartesi gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

 

Sakarya Halk: Bu Nasıl İş ?

Merdivenden düşerek sol kolunun omuz bölümünden çıkması sebebiyle SEAH\'ta yatan Nevin Akkaya isimli kadına platin ihalesi olana kadar müdahale yapılmayacağı iddiası ortalığı karıştırdı.

Bizim Sakarya: Bu İş Baş Ağrıtacak!

Bülbül, Çubuklu Köyü\'ndeki yer tahsisinin gerçek olup olmadığının netleşmesi için Orman Bölge Müdürlüğü\'nü açıklama yapmaya çağırdı. Bülbül, "Tahsisin üstü örtülüyor" dedi.

Adapostası: Komşudan Taş Ocağı Çalımı

Yüksek Hızlı Tren Projesi\'ne malzeme temini için Yanıkköy\'de taş ocağı kurma girişimine çevrecilerin günlerce gösterdiği tepki boşa çıktı. Taş ocağının açılması kararı Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi\'nde oy çokluğuyla onaylandı.

Sakarya Yenihaber: Büyükşehir\'e 2 Soruşturma

Büyükşehir Belediye Meclisi\'nde MHP\'li Metin Ökden, Belediye\'nin iki önemli soruşturma geçirdiğini söyledi. Ökden soruşturma konularından birinin Sırma Su\'yla ilgili olduğunu açıkladı.

Sakarya Yenigün: \'Mezbaha Yenilenecek\'

Adapazarı Kasaplar Odası Başkanı Nihat Kopal, mezbaha tesislerinin bakanlıktan alınan izin ile kesin işlemini sürdürdüğünü belirterek, "Binada revizyon için 1 milyon lira kredi temin ettik. Mevcut mezbahada revizyon yaparken, modern yeni tesis için de harekete geçtik" dedi.

Yeni Sakarya: YanıkKöy\'ü Yaktılar!

Sapanca Yanıkköy\'de kurulması planlanan taş ocağına Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi\'nden onay çıktı. Teklife AK Partililer evet, CHP\'liler ise red oyu kullandı.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]