Yerel basında bugün

17 Mayıs Cuma gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Bizim Sakarya: "Ahlaksızlık ve İftira"

MHP Münir Kutluata\'nın 3 AK Partili\'ye 49 yıllığına bedelsiz arazi tahsis edildiği yönündeki iddialarına AK Parti İl eski Başkanı Şenol Morgül\'den bu şekilde açıklama geldi.

Adapostası: Günde Beş Bin Hasta

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi\'nde artırılan poliklinikler hizmet verilen hasta sayısında patlama oldu. SEAH 90 poliklinikte günde 5 bin 600 hastaya bakıyor.

Sakarya Halk: "Suç İşliyorlar"

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Bayrak, TÜPRAŞ\'ın Sapanca Gölü\'nden 7 yıldır su çekmesine göz yuman yetkililerin suç işlediğini söyledi. Bayrak aynı zamanda TÜPRAŞ\'ın da kaçak su kullanarak suç işlediğini vurguladı.

Sakarya Yenihaber: Garip Tahsise Garip Açıklama

Serdivan Çubuklu\'da Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 62 dönümlük arazinin bedelsiz tahsisiyle ilgili AKP eski İl Başkanı Şenol Morgül oldukça garip bir açıklama yaptı.

Sakarya Yenigün: Mezbaha Çelişkisi!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı\'nın standartlara uymadığı gerekçesiyle, ilçelerdeki mezbahaları kapatmasının ardından, merkezde açık kalan 3 kesim yeri olan mezbahalar için de ilginç iddialar gündeme getirildi.

Yeni Sakarya: Sokak Köpeği Kabusu Bitiyor

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, şikayetlere konu olan sokak köpeklerini Emirdağ bölgesinde yapımı süren 10 dönümlük araziye toplayacaklarını söyledi.
11 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
b30f25eb7a5eb65bb8ab5daa1a5eb302@