Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Yerel basında bugün

15 Mayıs Çarşamba gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Adapostası: Son Söz Bakanlığın

Şehirde yapılan beton operasyonuyla gündeme \'hasarlı binalar\' sadece üniversite tarafından incelenemeyecek. İncelemelerle ilgili son sözü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı söyleyecek.

Sakarya Halk: "İnşaatlar Durma Noktasında"

Sakarya müteahhitler Birliği Başkanı Kadir Savaş, beton operasyonunun, devam eden inşaatların aksamalara neden olduğunu hatırlatarak yetkilileri göreve davet etti.

Bizim Sakarya: Genç Kadını Benzin Dökerek Yaktı

Kadına karşı şiddet inanılmayacak boyutlara ulaştı. Bu şiddetin en çarpıcı örneği ise şehrimizde yaşandı. 2 çocuk annesi 25 yaşındaki A.S adlı kadın diri diri yakılmak istendi.

Sakarya Yenihaber: AKP\'den 5 proje

Yerel kalkınma kapsamında ilimizde geniş katılımlı bir toplantı yapıldı. Sakarya\'nın geleceğine yön verecek olan 5 proje, vizyon proje olarak belirlendi.

Yeni Sakarya: \'Hiçbir Yere Gitmiyorum

İspiroğlu, AK Parti\'ye geçeceği yönündeki haberlerin tamamen asılsız olduğunu söyleyerek, "Ben MHP\'nin temsilcisi, bütün Karasulular\'ın da belediye başkanıyım" dedi.

Sakarya Yenigün: Hesap  Soracak Yok mu?

Sakarya\'da, sağlıkta yıllardır süre gelen sorunlar yüzünden çileyi vatandaş çekmeye devam ediyor. Son olarak bir polis memurunun karıştığı kazada bile, uzman doktor bulunamaması bardağı taşıran son damla oldu.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]