Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'
Sakarya'yı seviyoruz. Sakarya için çalışıyoruz.'

Yerel basında bugün

11 Mayıs Cumartesi gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Sakarya Halk: SATSO\'da Deprem

Dün yapılan SATSO Meclis Başkanlığı seçimlerinde Mahmut Kösemusul\'un desteklediği Adnan Borazancıoğlu seçimleri kaybetti. Bu gelişme SATSO camiasında adeta soğuk duş etkisi yaptı.

Adapostası: Fakülte Müjdesi !

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı\'nın ilçesine Sağlık Bilimleri Fakültesi getirmek için yaptığı girişimler sonuç verdi. Rektörlük, inşaatının yapılması şartıyla fakülteye onay verdi.

Sakarya Yenihaber: Yeni Binalarda Sıkıntı Yokmuş !

Beton Operayonu kapsamında incelemeye alınan binaların ve tutuklamaların ardından basın toplantısı düzenleyen Vali Mustafa Büyük ve Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş, yeni binalarda sorun olmadığını söyledi.

Bizim Sakarya: Trafik Çilesi Büyüyor !

Adapazarı şehir merkezine hergün 95 bine yakın araç giriyor. 1 günde sadece Bulvar\'a giren araç sayısı 35 bini bulurken, bu rakamlar trafiğin geleceği açısından ürkütüyor.

Sakarya Yenigün: Bakanlık El Koydu

İlimizde beton numunelerinde usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla sürdürülen soruşturmanın kafaları karıştırması üzerine, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş, dün Vali Mustafa Büyük ile yaptığı açıklamada, incelemelerin tekrar yapılacağını söyledi.

Yeni Sakarya: Demokrasi Kazandı

İki dost grubun mücadelesine sahne olan SATSO Meclis Başkanlığı seçimlerinde son sözü üyeler söyledi. Akgün Altuğ 43 oyla yeni başkan olurken Adnan Borazancıoğlu\'na 40 oy çıktı.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]
Yorum ekle