Yerel basında bugün

10 Mayıs Cuma gününün bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Sakarya Halk: Sorumlusu Kim ?

3 yaşındaki çocuğun düşerek hayatını kaybettiği göletin, nehir kıyısından kum alınması sonucu meydana geldiği öğrenilirken, çevre sakinlerinin defalarca bu yerin kapatılması için başvuruda bulunduğu ancak, hiçbir önlem alınmadığı öne sürüldü.

Adapostası: Yepyeni Bir Yönetim

SATSO Yönetim Kurulu seçimlerine tek liste ile giren Mahmut Kösemusul, 85 meclis üyesinin 71\'inin oyunu alarak yeniden başkan seçildi. Kösemusul yeni dönemde yol arkadaşlarını yeni isimlerden seçti.

Bizim Sakarya: 24 Şüpheli Cezaevinde

Tutuklama kararının ardından bazı şüpheliler polise teslim olurken, bazıları ise polis tarafından yakalandı. Yakalanan şüpheliler Ferizli L Tipi Cezaevi\'ne konuldu. Avukatlarıysa bir üst mahkemeye itirazda bulundu.

Sakarya Yenihaber: Bu Nasıl İş

Kent Konseyi Başkanı Arif Aruca göreve geldiği günden bu yana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu\'nun kendisine randevu vermediğini belirtti.

Sakarya Yenigün: Betonda İkinci Dalga !

Sakarya\'da hasarlı binalara \'Sağlam\', yeni binaların beton numunelerinin analizlerini değiştirip \'Olumlu\' rapor verdikleri iddiasıyla haklarında tutuklama kararı çıkarılan 24 kişiden 14\'ü dün cezaevine gönderilirken, polis ikinci dalga kapsamında 45 kişiyi daha emniyette sorguya aldı.

Yeni Sakarya: Yönetim Sil Baştan

SATSO\'nun dün yapılan yönetim kurulu seçimlerine tek listeyle giren Mahmut Kösemusul, 85 üyenin 71\'inin oyunu alırken, yönetimini de tamamen yeni isimlerden oluşturdu.
10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]