Yerel basında bugün

9 Temmuz Salı günü bazı yerel gazete manşetleri şunlardır:

Bizim Sakarya: "Toçoğlu İade Etti"


Kamuoyunda "S" plaka olarak bilinen ve servis araçlarının tek plaka altında toplanmasını içeren düzenleme Başkan Zeki Toçoğlu\'nun isteği ile komisyona iade edildi.

Sakarya Yenigün: "Esnafın Yanındayız"

Büyükşehir Belediye Meclisi\'nin dünkü toplantısı öncesinde, \'S\' plakasını istemeyen servisçiler, dışarıda imza toplayıp meclise girdiler. Başkan Toçoğlu da esnafın istemediği bir şeyi yapmayacaklarını belirterek, maddeyi komisyona geri gönderdi.

Yeni Sakarya: "İyi Niyetle Çalışıyorum"

CHP Milletvekili Engin Özkoç, TBMM\'de geçen iki yılını değerlendirdi. Bu süreçte azim ve iyi niyetle çalıştığını söyleyen Özkoç, "Siyaseti insana ve şehrimize hizmet için yapıyorum" dedi.

Sakarya Halk: "Rahatlatan Açıklama"

Servis araçlarının tek plaka altında toplanması çalışmalarıyla ilgili yaşanan bireysel sıkıntılar üzerine Başkan Zeki Toçoğlu\'ndan esnafı rahatlatan açıklama geldi. Toçoğlu, bu zamana kadar esnafa rağmen bir çalışma yapmadıklarını ve bundan sonra da yapmayacaklarını söyledi.

Sakarya Yenihaber: "S Dönüşü"

Servis plakası uygulaması için 5 bin lira bedel istenmesine ilişkin karar, servisçilerin eylemi üzerine Büyükşehir Belediye Meclisi\'nde geri çekildi. Karar komisyonda revize edilecek.

10 yıl önce
Yorumlar_
[İlk yorum yapan siz olun]