Yeraltı çöpler toplanmaya başladı

Yeraltı suyu arama
yeraltı sondajı
5 yıl önce
Erenler Belediyesi tarafından Dilmen Mahallesinden başlanan çöplerin yer altına alınma projesinde yer altında toplanan çöplerin alımına başlandı.

Erenlerde çöp konteynerlerinin yer altına alınma projesi ile pilot bölge olarak seçilen Dilmen Mahallesinde belirlenen yerlere yerleştirilen yer altı konteynerlerinde ki çöplerin toplanmasına başlandı.

Proje ile ilgili olumlu geri dönüşlerin sürdüğünü belirten Başkan Öztürk; “3,5 ton çöp alma kapasitesine sahip 20 adet yerüstü ve 60 adet de yeraltı konteynerlerimizin belirlenen yerlere dağıtımlarını yaptık. Yer altı konteynerlerimizin çöplerini de toplamaya başladık. Hedefimiz Erenler halkına en iyi hizmeti sunabilmek. Halkımızdan aldığımız geri dönüşlerde bu projemizi çok beğendiklerini bize iletiyorlar. Erenler halkı her zaman hizmetin en iyisini en kalitelisini hak ediyor biz de elimizden geldiği kadar hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Yer altına aldığımız çöp konteynırlarımız son teknoloji ürünü çöp kamyonumuzla hizmete girmiştir Erenlerimize hayırlı olsun” dedi.